Ionela are nevoie rugaciuni ptr operatie!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Numai bine micutei !

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaeela

Buna tuturor.

Dupa cum stiti ,noi miercuri mergem la Bucuresti sa o operam pentru Ionela si noi am reusit sa facem rost de toti banutii.
Ieri ne-a spus cineva ca vrea sa ne ajute cu o sponsorizare,de acea as vrea va rog sa scoateti cazul Ionelei de la bazar si vreau sa va multumesc inca o data pentru tot ce ati facut pentru noi.
As vrea sa o rog pe Ancadragoman daca este de acord ca toate produsele de pe pagina de facebook sa fie directionate pentru Rares .

Va pupam si va imbratisam cu drag


Ma bucur ca sunteti bine si ca ati strans banutii,diseara mut evenimentul pentru cazul cel mai urgent de pe DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Laura,Anca ,Marcia,va multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Mihaela, asteptam vesti bune de la operatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Ionela a fost operata ieri,am vb cu Mihaela cand o astepta sa se trezeasca din anestezie!Sper sa avem vesti curand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor.
Ieri ne-am externat si noi din spital.Joi i s-a fost facut implantul si la ochisorul drept Ionelei ,iar doctorita ne-a spus ca operatia a fost o reusita.Totul a decurs f bine,nu au fost probleme nici in timpul operatiei,nici dupa.Speram ca astea sa fie ultimele operatii si sa nu mai fie nevoie de altele.
Vreau sa multumesc inca o data tuturor care au fost alaturi de noi si ne-au sustinut.
Va multumim din toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Ma bucur mult ca Ionela e bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Ma bucur tare mult ca sunteti bine!

Mergi la inceput