Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Paula multumim de capitolul nou, sa fie numai cu vesti bune

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

multumesc mult fetele pt sfaturi si incurajari
din fericire m-a lasat burtica si am sunat-o si pe doctorita si mi-a zis sa stau linistita ca bebe nu are cum sa fie afectat. mi-a zis sa o sun daca persista durerile, dar nu a mai fost cazul.

pana la urma am ramas si la munca, avem un control de la BNR (lucrez intr-o banca) si tb sa pregatim documentele dar mai mult de 4 nu stau. ma apuc sa imi strang

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

BOBITZA unde esti? Nu ne dai nici o veste de la eco? Hai ca te asteptam cu vesti bune

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

flory concediu ...si eu vreau

chear asa bobitza ne tii in suspans




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

19 + Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Delia T, nu stiu de ce am intuit ca lucrezi la banca. Suntem surori de suferinta La noi vine acush in martie

Happy_Ama 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

dispare omul putin din peisaj si apar 2 capitole noi????

delia repaus la pat si sa dea Domnul sa nu mai curga pic de sange
eu tot umblu prin oras in cautari de cadouri de 8 Martie pt doamnele de la gradi, am gasit chestii dragute la un targ de bijuterii hand made
am vazut poze noi cu burticile, sunteti atat de frumoase toate, am pus si eu poze cu burtica mea la 18 s.
m-am programat si eu pt morfologia fetala, stau cu emotii, am gasit si loc pt petrecerea motatei, e o perioada plina pt noi.

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
16+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=oana&year=2013&month=7&day=17&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

ce ceaiuri beti voi? va mai dor sanii?

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
18+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=oana&year=2013&month=7&day=17&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

ama, ce tare!! daca zici ca la voi vine bnr-ul in martie, inseamna ca nu lucram la aceeasi banca :))))))


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Buna seara fetele ce faceti ???
Eu sunt cam suparata mi-au aparut 2 vergeturi pe sani sunt mici cat unghia dar totusi sunt initial am crezut ca sunt zgariata dar nu . Ma dau cu crema de galbenele stiu ca asta este f buna. Aveti alte idei?

18+
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Delia, te-as fi recunoscut cred Numele tau de familie imi suna totusi de undeva...poate e doar de la hormoni

Happy_Ama 18+

Mergi la inceput