LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare fetele

mi-au dat lacrimile citind acum cate mesaje de LA MULTI ANI am primit ieri de la voi
va imbratisez pe toateeeeeeeeeeee
si va servesc cu o prajitura bunaaaaaaa
si cu un nes sau cafea
cum doreste fiecare

nu am aparut prin zona ca am dat o fuga la bucuresti sa imi iau diploma de mare dooctor in geografie ce sunt
ahahhaha ma laud singura
da trebuia sa o ridic de ceva vreme si nu am mai ajuns
si daca tot am fost ne-am peregrinat pe la toti finii, prietenii si nasii de acolo
fetele au fost extaziate
innebunite
cu atatia copii s-au vazut
si atatea jucarii noi ce-au vazut
ahahahha
s-au simtit minunat
in schimb cand sa ramanem peste noapte la nasi
petra ne-a facut-o
s-a trezit pe la 2 noaptea
si nu a vrut sa taca pana nu am plecat spre casa din casa nasilor
si am plecat pe o ceata de abia am condus
offfffffffff
nu am vazut un copil ca ea caruia sa nu ii placa sa doarma decat la el acasa
sper sa isi revina
acum suntem chiauni toti
eu nu am dormit deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

dorina multumesc mult ca ti-ai amintit prima de ziua antoniei

miha sper sa rezolv azi si cu mailul ala
ca imi sta pe creieri
ce mai face ilinca?

simo te pup draguta
felicitari pt sesiune

miki intoarcem pupicii lui vladut cel pupacios

ally mercic ca ai intrat pecial pt mine

mada iti tin pumnii si astept sa imi zici cum e la munca

alexina bine ca ai vb despre TSH
E F IMPORTANT

yasmi hai zi-ne despre interviu
ce mai fac copii?
cu cine i-ai lasat cat ai fost la shoping?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la interviu a fost ok. acesta a fost un prim interviu si au spus ca ma suna maine dimi pt cel de al doilea. dar pt mine a fost un interviu si atat. programul este aiurea rau de tot. o saptamana de dimi de la 7 la 15 si doua saptamani de la 12-20, 20.30
cami copii i am dus la gradi la ora 10. am sunat educatoarea si i am dus repede ca la 12 eram la interviu.

fetele vreau sa le iau la educatoare ceva de martisor!! aveti vreo idee ce?? voi luati ceva?? flori nu mai vreau ca primesc destule.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA FETELOR!
In legatura cu soacrele, mamele asa vor fi mereu asa au mentalitatea si nu o sa si-o schimbe, eu degeaba ma cert cu mama si cu socrul ca tot ca ei fac, asa si-au crescut ei copii si cred ca asa e bine sa faca si cu ai nostri!
INA LA MULTI ANI! SA FII IUBITA DE BAIETITAI!
STRUMPHY dar ce ai nu ne mai scrii, te-ai suparat pe noi!Spunene ce prostioare mai face Sophia sau cum mai e vremea la londra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi


fetele vreau sa le iau la educatoare ceva de martisor!! aveti vreo idee ce?? voi luati ceva?? flori nu mai vreau ca primesc destule.



mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



un martisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami , ce tare e petra! Felicitari pt doctoreala!yasmy, ceva cosmetice ar merge sunt pachete frumoase cadou sau cesti decafea/ceai mai deosebite
felicitas poate te duci la spectacol daca esti inca Kinder
mary, multam de pont cu linkul de rochii, Superbe!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia bune ideile!!! vreau sa le ofer cate ceva pt ca sunt tare dragute si oricand am nevoie ma ajuta! drept dovada si ca l au luat pe Lucas asa mic la gradi in grupa mica. si suntem si vecini aici in comunitate....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

DELIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

analizele mi-au iesit perfecte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti, fetelor?

mi-am pus si eu o masca de morcov pe moaca si am venit sa vad ce afecti. Anastasia doarme cu o intrerupere mica, s-a trezit plangand iar...astia de sus atata mai urlau si cred ca s-o fi speriat. ma dispera vecinii stia. de aia este bine la casa

fetelor, dar va mai fi si anul asta clasa 0? ca eu auzisem la tv ca cica numai anul trecut a fost, ca a fost o chestie legata de alegeri, interese...chestii din astea...si ca de fapt, nu va mai fi

alina06 sunt de acord cu tine. majoritatea copiilor nu sunt pregatiti sa mearga la scoala inainte de 7 ani. si de ce sa le rapesti un an din copilaria de acasa? dar multi parinti ii grabesc, nu stiu de ce, nu inteleg

bb_yasmi mie nu mi se pare normal sa dai cadouri la educatoare, invatatoare... flori si atat. ca asa ii invatam pe toti de nu te mai serveste nimeni cum trebuie daca nu primeste ceva
eu as zice sa le iei un buchetel frumos. sau un martisor cum zice madutza este perfect pentru inceputul de primavara
ce program au aia cu ce se ocupa de se lucreaza asa? deci nu prea ai fost incantata

ailed ma bucur ca ti-au iesit bune analizele. inseamna ca este doar agitatia, oboseala, stresul sa faci tot prin casa, sa fie totul luna...fara sa-ti dai seama te supui la acest stres zi de zi. si eu ma simt cateodata asa...si asa le las balta si ies la plimbare

somleac iar te-ai lipit de o piesa de teatru super.

yvy dezastru cu soacra-ta, dar si comic cum povestesti are dreptate somleac, nu cred ca se va rezolva vreodata ceva, tot asa vor ramane. mai bine nu te mai agiti si sa va vedeti mai rar

ina La multi ani! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de sot si puiul mic si scmp!

Mergi la inceput