Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tala spune:


La multi ani Rebeca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

La multi ani, Rebeca draga!! Mare si frumoasa si isteata sa cresti!!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7" target="_blank">sunt in concurs!! me1!!!
Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

La multi si fericiti ani Rebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani fericiti Rebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani Maria!

dorinutza82 la multi ani!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

LA MUUUULTI ANI ! si din partea noastra pt. toti bb care schimba prefixul ( de acum calculam 1 an si o zi, si 2 zile, si 5 luni, si etc).
La Multi Ani si mamicilor!!
Noi am fost plecati un pic de acasa si de aceea va uram zile fericite, sanatate si bucurie abia acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

Am nevoie de un sfat. BB a cazut zilele astea de cateva ori si s-a tot lovit la caput( mai exact de 3 ori, 3 cazaturi ). O data destul de tare, insa nu a facut cucui si nici nu s-a inrosit zona. Ce sa fac, sa-l duc la dr.? Voi ati patit asa ceva? A plans cand a cazut, dar e bine, se comporta normal, papa la fel de bine, se joaca, e vioi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

eu nu l-as duce daca e ok copilul, daca dupa cazaturi nu a fost somnolent, nu a varsat..

sunt la 8 voturi in urma in concurs...daca mai e cineva care nu a votat si are chef ma poate sustine aici, poza me1

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7

in rest noi bine, ana si-a dat drumul la mers iar eu incep sa am emotii cu petrecerea de 1 an






www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7" target="_blank">sunt in concurs!! me1!!!
Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Adi si al meu a cazut de cateva ori si s-a lovit la cap dar atat timp cat s-a comportat normal si nu a avut alte simptome nu l-am dus.
meg eu am votat deja, nu cred ca mai pot vota asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annadisi spune:

Meg, votat! superba!

Mergi la inceput