Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Bebelusul - primele 365 zile din viata unei comori

Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

kovacsc

647 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikovacsc Adauga semn de carte la raspuns Trimite kovacsc un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dana cred ca m ai convins cu telefonul mobil. Adi cred ca a glumit cu tuica!

Karina fetita noastra draga 07.04.2012

Mergi la inceput

Tala

2620 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Tala Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tala un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dana nici nu ma gandesc sa contest ce spui, doar ca eu cred ca e (aproape) la fel de daunator telefonul cu undele lui si daca nu e f aproape de ei. Eu le tin pe un pervaz si niciodata in camera in care dormim.
Wow, prin ce experienta ai trecut si tu!
Cu calgelul si xilina stiam si eu la fel, eu nu i-am dat cu nimic pt ca durerile se extind oricum mai departe de un moment cat ar calma astea si parca mai rau i-as face.
S-a trezit mandruta mea la 6.30, a trezit-o DS cu pupaturile lui , dar nimic nu se compara cu un ciufulici zambacios langa tine (si nu ma refer la DS )

tablouri pentru copii
Mergi la inceput
Haydee
Haydee

94 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Haydee un Mesaj Privat  Reply with Quote
'neata!
Fetelor, multumesc mult pentru sustinere in ce piveste bb2!
Eu insa nu sunt foarte optimista, asa ca ne-am dat timp pana prin mai-iunie, iar daca nu iese, iau foarte serios in considerare un nou fiv. Mai vedem ce o fi...
Nici eu n-am folosit nimic pana acum pentru dinti; si n-am nici un gel in casa. Recunosc insa ca si aici am fost norocoasa pana acum, in afara de un pic de maraiala, ros ceva jucarii si ceva mai multa saliva, nu am avut probleme.
Mergi la inceput

kovacsc

647 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikovacsc Adauga semn de carte la raspuns Trimite kovacsc un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va dati seama ca eu dorm cu telefonul mobil in pat si ea in aceeasi camera si de cele mai multe ori in pat cu mine?! ar trebui sa imi iau un ceas pe care sa il vad noaptea.

Karina fetita noastra draga 07.04.2012

Mergi la inceput
Haydee
Haydee

94 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Haydee un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu dorm cu mobilul pe noptiera si il folosesc pentru trezire; dar cel putin, Elena doarme in camera ei.
eu ma gandesc sa iau un radio cu ceas si alarma, pentru ca nu suport ticaitul unui ceas clasic in camera
Mergi la inceput

Tala

2620 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Tala Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tala un Mesaj Privat  Reply with Quote
ceasul cu proiectie pe tavan e sfant

tablouri pentru copii
Mergi la inceput
Haydee
Haydee

94 Mesaje
da, buna idee! sper sa gasesc unul cu proiectie maaaare, ca eu sunt cam chioara si chiar nu-mi place sa bajbai dupa ochelari pe noptiera; de aia nu ma ajuta nici ceasul de la receiver-ul TV
Mergi la inceput

dana_cp

566 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
cel mai bine ar fi sa renuntam la telefoane mobile si gata, dar, na.. traim in societatea in care traim..

si eu mi-am luat ceas d'ala gigant, sa vaza si miopul meu ochi.. si tare fain e asa

Mami de Vlad aka Gaza din 19 Martie 2012
Mergi la inceput

aredwynn

361 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aredwynn un Mesaj Privat  Reply with Quote
Gagici, aveti idee daca pot vedea toate mesajele mele de la inceputuri? Ca nu gasesc niciunde si stiu ca la alte forumuri se poate. Si cum n-am tinut jurnal, mesajele astea s-ar putea transforma in asta.
Mergi la inceput
Haydee
Haydee

94 Mesaje
ha, ha! telefonul ca telefonul, dar ghici cine isi citea mailurile chiar si la 11 noaptea, ba uneori mai si raspundea la ele?!
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com