LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza tu pe unde umblii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anda, doarme daca il las...

roxy, nu am spus ca era incins uleiul

mada, vazut pozele!! minunate!! am lasat comentarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

strumphitza tu pe unde umblii?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



pe FB....nu mai are timp de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, pe mine Cata cand vrea sa plec de la calc imi spune "idica-te"
Sa va mai spun de-ale Catalinei, de ieri. A mancat mandarina si i-a curs suc din gurita pe pantalonas, i-am dat sa se stearga si s-a apasat tare, mi-a spus ca o doare si "mami pupe, teaca bubita!"
Sau se spala sotul pe maini la bucatarie, Cata incepe sa strige " Nuuu, e apa lu' mami, e apa lu' mami!!! Sotul "da? e apa lu' mami?" Cata: "Da, pala vashe!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yupii din 15 febr incepe Romanii au talent!!!

ufffff tipa treaba dupa mine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

na, ca mi-ati dat de gandit cu suplimentele..si de doua ore stau si citesc despre diverse legat de imunitate..

am uitat sa va pove ca ieri am ajuns la orl cu vlad, eu il rugasem pe tacsu sa-l duca la pediatru ca tuseste f f urat si din ce in ce mai rau, de peste 2 saptamani si el l-a dus la orl..n-am obtinut nimic de tuse, in schimb ni s-a facut o teorie cum ca nimin din ce facem nu-i bine, ca are disfunctie tubara dreapta, ca pana acum n-am fost la doctori "avizati" si ca bla bla..nu mai detaliez ca ma enervez..in tot acest timp nu s-a putut spune nimic si sotul meu nu e unul care sa taca

drept urmare aseara tusea de rupea si au aprut si mucii galbeni

ma gandeam acum ca as merge cu el prin martie vreo 10 zile la un tratament balneo complex, inot/bai in ape, instilatii, aerosoli, kineto ca nu ne strica ca piciorul/glezna dreapta a luat-o rau spre exterior, e putin deformat..si inot, miscare,aer etc..

stiti vreun complex mai renumit in proceduri/conditii..si recomandat si pt copii..din auzite, din zona voastra, etc..

cami, la techirghiol/mangalia cum sunt sanatoriile alea ? poti merge cu copilul sau pleci cu altele de acolo ?

astept orice recomandare ca nu mai stiu ce sa fac..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi bine ca nu era incins. si cum a desfundat-o? a desfacut teava de scurgere? noi mai facem chestia asta cam odata pe an, desfundam chiuvetele la bai si bucatarie. si ce se aduna pe tevile alea...bleach....

strumphitza ahaaa...pe fb. eu nici n-am mai intrat pe fb. intai aici vino si apoi fb-ul

madutza ce scumpa este Cata! Anastaisa imi zice alaltaseara cand ne-am pus in pat s-o culc...'Maia..a tatat-o mama ii' adica 'pe Maria a certat-o mama ei', tipa aia de sus la copii si se auzea la noi asa tare tipa

gata, merg sa fac papa si sa ne imbracam ca acum apare buni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki off...sper sa gasiti ceva, eu nu stiu unul asa mai renumit. sper sa te ajute fetele. ce nasol cand auzi atatea pareri de la dr...nici nu stii ce sa mai crezi, pe cine...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna dimineata

poftiti o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

NEATA!
DEEA am mai spus-o fetele noastre seamana la caracter, eu nu mai am scaune in casa,le-am scos pe hol, le bagam doar cand mancam, cafeaua o bem stand turceste.
imi trage toate de peste tot si le tranteste.
ROXY si noi te .

Mergi la inceput