Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *8*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

mda, mi-a apasat domnu'ce nu trebuia si s-a trimis mesajul. bineinteles ca sunt cu el in brate, chiar si asa boceste intruna, nic nu-i convine

continuarea era: "si inca mai are premolarii de jos care stau sa sparga gingia"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Oana,tocmai am af;at ca il cheama Flavius .

Inutsa,1900 de grame , e micut tare desi nascut la termen . Peste o ora merg sa il vad,am niste emotii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Mihaela, am inteles ca daca e vb de restructurari de personal e legal.Si eu am si optat pt 2 ani de CIC...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

lali am inteles. Bine ca e la termen. Lasa ca copiii cu greutate mica la nastere iau mult in primele luni ca sa recupereze. Sanatate amandurora si mult laptic surorii tale!

Ati auzit ceva despre tigara electronica? Vreau sa o fac cadou dar nush daca se merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui inutsa


Ati auzit ceva despre tigara electronica? Vreau sa o fac cadou dar nush daca se merita

mamica cu doua comori





fratele meu s-a lasat de fumat cu ea. sotul n- a reusit...dar asta numai pt ca ii place sa arunce cu banii pe fereastra cred..:))

cu alte cuvinte e f buna. scoate abur in loc de fum si se poate umple cu nicotina. deci e suprimata nevoia de nicotina si nu avem gudron. mie mi se pare geniala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Serios? Chiar s-a lasat? F tare! Dau de baut daca se lasa si soata
De care are sotul, fratele? Ca am vazut ca si astea sunt cu fel si fel de smecherii, ajung si la 80 euro, cel mai mic pret pe net vazut era 25-30 euro.
Ma gandesc daca sa iau una mai ieftina, daca pot zice asa, pana in 40 euro, si asa mi se pare muuult, sau nu sunt bune alea si sa iau din prima una scumpa?
Uite pe ce dau eu banii, in loc sa imi iau mie rochii si papuci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

helloooo


prima zi de gradi a lui Bibi.

si surprizaaaa. cuminte rau. nici pas n-a zis cand am plecat. ba mi-a mai facut si bye bye
si eu eram pregatita cu servetele, cu antinevralgic sa nu ma doara capul de atata plans :)))))))

bine, avem perioada de acomodare. a stat 45 de minute. dar e prima data cand sta fara mine sau fara bona.

ptiu ptiu sa n-o deochi., nu-mi vine sa cred :D

singura chestie ca nu-mi place de mutra educatoarei care i-a fost desemnata. key person cum zic astia. mi se pare cam rece asa.

Lalli, felicitari!
dbunny, inutsa, sanatate!
pinky, ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Lali, felicitari matusico.Sa va traiasca Flavius!
Noua ne ies caninii.Jale mare.Unde nu manca mai nimic, acum e prapad.Numai daca ma vede cu lingurita si incepe sa planga.E agitata, vrea numai in brate, plangacioasa,nu-i intram cu nimic in voie.Cel din stanga jos i-a spart dar in dreapta e umflat rau si sus,mititica.Scaunele sunt si ele moi.Am cantarit-o azi..............are 9.500 gr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

May, ce tare! Sigur o sa-i placa tare mult la gradi, din cate ne zici tu e tare sociabila Bibi
Eu nu mare lucru... sunt bine, tot cu munca, am avut niste zile mai pline... m-am apucat de aerobic sa vedem cat ma tine.
Merg sa pap ca nu am reusit pana acum, revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Camady: Incercati un remediu homeopat. Pentru noi a functionat. Ca nici Dani nu e chiar mancacios dar a mancat normal in perioada in care ieseau canini datorita Camiliei zic eu.

Mergi la inceput