LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, eu cred ca avem mai multe in comun, primul lucru care mi-a venit in minte cand am citit a fost poza de fb cu cantarul
deea, si fara zahar si fara cafea e prea frustatnt, baga cafea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

off sunt cu A in brate...ce sa stau si eu frate sa-mi linistesc dorul de cafea..a batut in usa de s-o dea jos....ba a venit si cu o mana bagata-n tr-o punga de croasant si fosneste asa frumos

mai fetelor nu va mai caracterizati sau nici nu stiu cum s-o spun...am mai fost pe un forum unde s-a ajuns la asa ceva si dintr-un grup frumos s-a ajus la niste certuri cu jigniri si tot tacamul si tot cea fost frumos s-a spulberat....

va spun eu ca or sa inceapa discutiiaprinse si in particular....

nu am stat sa vad daca cineva a spus ceva despre mine..nici nu vreau sa o faceti....eu nu am s-o fac....vreau sa ramaneti in sufletul meu asa
cum v-am cunoscut de acum 3 ani si ceva..v-am luat si cu bune si cu rele...pana la urma e un loc public deschis oricarori pareri pro si contra
a poate ziceti ca tocmai am zis de Miki ca-i mare oom..da ii apreciez tare mult intrarile pt diplomatie...si mi-a placut tare mult asta cu uratul..daca ma nimersc pe unda de ce sa nu o fac..poate acea fata nu mai are timp de dc..dar poate ca intr-o zi intra si citeste si se bucura ca ,copilul ei nu a fost uitat..poate ca ea in acesty timp s-a tot gandit la noi sau intr-un cerc a vb despe comunitatea pe care a cunoscut-o pe dc


off ma retrag...fiimea danseaza incaltata pe tocuri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Strumf imi placi la nebunie, mereu vesela si atenta!! Dar nu te nominalizez pt ca eu nu am primit nici o vere glumesc!!!!!!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



ce e aia vere? serios, de vreo juma de ora stau si ma gandesc, ba m-am dus si in urma cateva pagini sa recitesc ce am scris, deh... scris mult si prost de dimineata si nu-mi mai aduc aminte ca eram chiauna

bere ai vrut sa spui ? daca da, vino`ncoa, ca am cumparat azi 2 si le-am pus la frigi pentru maine, ca azi e vineri si e post, nu se serveste alcool

astept sa ma luminezi, ca serios imi frec neuronu pe toate partile si nu am inteles



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Strumf imi placi la nebunie, mereu vesela si atenta!! Dar nu te nominalizez pt ca eu nu am primit nici o vere glumesc!!!!!!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



ce e aia vere? serios, de vreo juma de ora stau si ma gandesc, ba m-am dus si in urma cateva pagini sa recitesc ce am scris, deh... scris mult si prost de dimineata si nu-mi mai aduc aminte ca eram chiauna

bere ai vrut sa spui ? daca da, vino`ncoa, ca am cumparat azi 2 si le-am pus la frigi pentru maine, ca azi e vineri si e post, nu se serveste alcool

astept sa ma luminezi, ca serios imi frec neuronu pe toate partile si nu am inteles





iti traduc eu: vedere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

:-)))))))) vedere soro :-)))))))) si zau ca nu imi era foame ca tocmai ce mancasem....deci agitatia din jur era de vina :))

Deea de ce sa ne sparam mami??? Cred ca oricum majoritatea dintre noi stim care pe care simpatizam mai tare

Delia da!! Acela a fost si primul meu gand!!! Aaa si de la tine am inceput sa favorizez albastru, turcoaz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Ha!haha!! Acum am vazut ca mi a aparut si un brokenheart la mesajul anterior :)))))))))))!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Yasmi din partea mea nu as vrea sa p[ara asa..insa recunosc ca am parca o altfel de legatura cu fetele cu care m-am vazut la unirii si in parc...in momentul cand le adresez 2-3 cuvinte imi vin in minte si chipul lor...adica nu stiu cum sa explic..ca si pe unele dintre voi va stiu din poze..dar nah....

mai oricum eu ma asteptam la asa ceva.....
am si primit un semnal ca sa-a vb despre asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu poate par melodramatica dar pt mine conteaza ca va simt aproape, desi nu v-am vazut live pe niciuna desi imi doresc, era o chestie pe fb, ca un prieten adevarat e acolo chiar daca nu-l vezi cu anii, dar comunici de fiecare data cand ai nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Eu am uit dupa masini....micuta, drafuta si sa consume putin , asigurarea mai mica, impozit, etc
Ce am gasit pana acum ar fi: opel corsa, mercedes clasa A, seat,skoda fabia, ford fiesta, alte ideei???? Nu imi plac vw polo, lupo chiar daca sunt firma buna. Imi plac cele frantuzesti peugeot, citroen dar nu sunt de viata lunga :) si sunt scumpe de intretinut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu una n-am de gand sa renunt la dc!
si cum e " If someone has something to say, say it now or forever hold the peace"
Eu zic ca yasmy nu a vrut sa se ajunga la discutii de separare, suparare...

Mergi la inceput