Clubul "babelor" FIV-oase 72

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
si sa fiti iubite, noroc cu gaby ca am si uitat ce zi e azi...
ari vesela si nimicurile m-au stresat si pe mine, insa i-am adus pe socrii mei sa ne ajute si eu impachetam la garsoniera si soacramea facea curat la apartament si despacheta...asa ca bucataria este soacra made...la hiane a zis ca nu se baga, ca apoi chiar o sunam sa o intreb unde mi-a pus chilotii....mai am de asezat cateva plovere si bluze , zic ca sunt in grafic...
cat despre blanos, asa e sufera mult cand se muta, pana miros toate colturile , gasesc tavita , papa e bulversant si sunt suparate...kitty a noastra(care sta la mama)e tare frumoasa cand e suparata e parca mai pufoasa, oricum sper sa o mai duca ceva ca vara asta face 17 ani...e si ea babuta
qiao merci de urari ,sunt mult mai bine cu raceala chiar as zice ca a trecut....dar cu vopsitul e crima ...deci bestiile alea albe asa lucesc si asa de sanatoase sunt...si am un par care se aseaza ciudat de imi expune suvita alba din crestet(cu asta m-am obisnuit ca din a 8-a am fire albe acolo)...
si ce sa va mai zic , cred ca m-am procosit cu un chist ...am ceva dureri de vreo 2 saptamani si "abia astept" ecografia...acum trebuie sa-mi vina si ma duc dupa menstra sa vad ce si cum
sandy nu pot sa-ti spun nimic, decat mult succes si o vointa la fel ca si cea de acum e drum oarecum adiacent cu cel ce il urmez si eu, numai ca la tine implica mult mai multe persoane. sa dea Dumnezeu sa fie un drum mai usor cu o finalizare zambareata
va puuuup pe toate si ma scuzati de intindere....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele! un valentine's day minunat!
Ari spor la mutat, draga de tine , dar va veni si vremea cand veti sta la casuta voastra!
Xdidi multa sanatate... si eu trebuie sa merg la eco sa vad daca mai am chistul, sper ca la tine sa nu fie nici un chist.
Elly cum te mai simpti? sper sa te faci bine cat mai repede!
Andrew sunteti pe drumul cel bun, incepeti sa descoperiti cauza si asta e bine pentru ca stiti ce sa tratati, bafta multa.
Sandy tin pumnii stransi!
Gaby la voi mai ninge? sa sti ca la noi ploua si e urat tare, nu imi place deloc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor sa aveti o zi frumoasa si un inceput de weekend minunat

xdidi, Miky big for you si Doamne ajuta!

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna fete

Sandy,Doamne ajuta!

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Dragelor, va doresc ca toate zilele sa fie Valentine's Day!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Happy Ballantine's Day tuturor! Nu, nu am scris gresit! Sincer, eu o sarbatoare mai siropoasa si mai senseless nu stiu, dar nah... daca o sarbatoriti, va zic si eu sa o faceti in stil demential si cum va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Nici noi nu sarbatorim...noi sarbatorim cand ne apuca...cand suntem necajiti, cand suntem bucurosi sau oricand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nici noi nu sarbatorim niciodata ziua asta...ziua iubirii poate fi in f zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Salutare
Eu am trecut printr o viroza criminala
Acum mi am ma mai revenit si am intrat sa va salut...
Maine voi citi din urma... am vazut ceva despre tiroida....
Mie mi a crescut tsh ul
Ma uit maine pe analize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

elly ma bucur ca ti-ai revenit ! de TSH ce sa zic, hai sa facem o medie din ale noastre, cred ca scoatem ca niste valori ok.

luna asta m-am dus si eu sa ma caut in vena, dar a fost cu cantec. bs ca nu imi fac fara trimitere, ba ca sunt, ba ca nu sunt acoperite de abonament. Am recoltat cand deja vroiau sa inchida, platind integral, mi-au facut prastie vena. In fine, sapt asta dupa niste discutii, am obtinut ca imi vor returna banii. nu voi plati decat AMH-ul care nu e acoperit. si uite ca azi dupa ce au decis ca imi dau banii inapoi (sunt vreo 240 ron), mi-au dat mai devreme si rez la AMH ... nu au avut prea mult de numarat Cand am vazut am strambat din nas, am crezut ca prind si eu o promotie ca lylymar si imi dau mai mult decat synevo anul trecut. de la 0,39 am scazut la 0,32. analiza asta e fost asa, de amorul artei, sa vad cat mai "misc". Estradiolul e in copac, 181 in z3, fsh 10,4 si tocmai TSH care chiar ma interesa cel mai mult nu e facut

Mergi la inceput