Cum se distreaza parlamentarii!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Tre' sa recunosc totusi ca nu pot intelege cum cineva il poate aproba/sustine/ apara/vota pe Voiculescu. Oricat m-as chinui, nu pot intelege motivatiile persoanelor respective. Si asta ma SPERIE. Exista oameni out there pentru care lucrurile pe care eu le vad negre catran, sunt albe. Si sentimentul asta ca nu exista punte de comunicare cu cineva - cu multa lume, de altfel - e infricosator.

(si nu, nu cred ca toti cei care-l sustin pe Voiculescu au un folos oarecare de pe urma lui. Sunt multi care au, dat majoritatea n-au).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru ca sunt naivi.
La fel de naivi ca si atunci cand Nicolaescu a spus ca nu se mai deconteaza asigurarea de spitalizare numai la cele de stat nu si la cele private pentru ca vrea sa sprijine spitalele de stat dep parca ar nu ar plati exact aceeasi suma la o adica indiferent unde s-ar duce asiguratul. Dar na' multi aud putin pricep asa ca se poate minti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Minciuni pe banda, populisme, penali in guvern si parlament ...
parca niciodata politica nu a fost asa de jos ... si cand te gandesti cu ce majoritate au venit la putere.

Stiti cum spunea Dante ... la intrarea in Infern scrie: Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate ...

asta spune totul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cam asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Marius, eu as zice altfel naivitatii asteia, dar mi-e ca e contra regulamentului :D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:


Mergi la inceput