Fiv Turcia - 2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

E semn de nebunie daca ma gandesc deja sa fac bagajele?

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Fiv 1- august 2012 Bucuresti dr.Tutunaru-nereusit,
Urmeaza Fiv 2 - cel norocos februarie 2013 Istanbul-Acibadem- Dr. Tayfun, pe 8 martie anunt beta cat casa
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

cel mai important este sa lasati acasa gandurile negre si stressul . sa luati cu voi aparatul foto , faceti cat mai multe poze sa ii aratati lui bere unde a fost proiectat si sa va distrati . pana la urma , viata este scurta .

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Eeee ce bine ar fi de-am putea lasa acasa strsul si gandurile negre.
Parca am mai multe emotii si din cauza ca sunt prima, poate daca mai auzeam de ceva reusite mergeam cu mai multa incredere
Pup

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Fiv 1- august 2012 Bucuresti dr.Tutunaru-nereusit,
Urmeaza Fiv 2 - cel norocos februarie 2013 Istanbul-Acibadem- Dr. Tayfun, pe 8 martie anunt beta cat casa
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

fetelor sa va graviditi toate si sa va vaitati de greturi dupa , sa vedeti ce bataita va trag !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Vreau_bebel, o sa fie bine! O sa vezi... Sunt multe care au reusit la Acibadem.... Uite de ex, Amaradia , Lorelei.... Si mai sunt hoho cate si mai cate ...
Gaby, atunci nu se mai vaita nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

eu sunt sigura ca sunteti pe drumul cel bun .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

vreau_bebel, zice bine Nelay_star.Sunt multe fete care au reusit la otomani, cele care ne-au ajutat cu informatii, detalii si ganduri bune aici:Amaradia ,Lorelei,MBK..Asa ca fruntea sus, doar am ales cel mai bun doctor si cea mai buna clinica.
Nelay_star multumesc mult de avanpremiera, nu stiam, ma bucur mult!
Sper sa traiesc si eu miracolul, de a avea o buta mare, mare si greturi multe, multe.Vreau tot pachetul, sa fie sanatosi atat vreau.
Va doresc si voua la fel.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

hello.... sa fie o saptamana minunata ....,

vreau_bebel...ce repede a trecut timpul, ca si maine ne scrii de pe meleaguri otomane...imi place starea ta de spirit pozitiva...o sa vezi ca o sa se lase cu ...

nelay...tu urmezi apoi sa ne aduci vestile bune si hatice , nu????...

va cu drag....

_

FIV1 + FIV2 Szeged-2011_nereusit
FIV3 Budapesta-2012_nereusit
va urma...

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Reusite au fost mai multe.Intai a fost Tamys care a scris prima despre Acibadem si despre reusita ei acolo dupa 4 FIV-uri+1 FET in tara.Nu i se mai dadea nicio sansa in tara,iar acum are 2 gemenasi frumosi foc de 6 luni,fetita si baietel.Dupa Tamys au luat mai multe fete calea Istanbulului,printre care si eu,m-a motivat mult faptul ca dupa atatea FIV-uri nereusite,Tamys a ramas insarcinata.Cat am stat acolo am mai cunoscut o fata care nu mai scrie pe forum,si ea are 2 gemeni frumosi,baietei dupa FIV reusit la Acibadem.
Va imbratisez si va doresc succes!Daca va mai pot ajuta cu ceva,o fac cu mare drag,as vrea ca toate sa va tineti puiutii in brate cat mai curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Am vazut ca nu imi mai apre poza..de ce oare?

Mergi la inceput