Piersicute de iulie august (24)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Da, nici eu nu pot urmari pe FB. E mai greu...

Balanta, daca nu gasesti safe feeder, da-mi de stire ca iti iau eu si iti trimit prin curier

pup fetele. Sa imi tineti maine dimineata pumnii - va zic maine de ce


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Balanta, eu saculet de hranire i-am luat de la o farmacie normala, de cartier. Tot de la Primii pasi.

Am fost afara, am stat cam o ora jumatate. A fost tare bine! Vremea a fost superba, copilul a dormit, am putut si eu lega o conversatie cu sotul. Vineri o sa ma duc la cumparaturi ori in Unirea ori in Afi, nu m-am decis inca, cu toate ca va fi Unirea ca au Anne Bebe. Vreau sa iau Trusoul pt finuta mea si am auzit ca au reduceri la Anne Bebe. Cu ocazia asta o sa mai iau niste body-uri mai mari pt Onuta si mai vad ce. Poate ii iau si ei o rochita frumoasa de nasica mica. Ma cam mananca buzunarul......

Multumesc fetelor pt sustinerea morala. Adevarul e ca daca mai spui cuiva care sa te inteleaga te ajuta mult. Sper sa reusesc sa ma si odihnesc ca sa nu clachez.
Fetelor, am repetat analizele sapt asta dupa ce trecuse perioada critica cu burtica si ne-au iesit foarte bine rezultatele. Se pare ca intradevar problemele cu mucusul si firicelele de sange au fost cauzate de cereale...

Sapt viitoare facem vaccinul de 6 luni si dupa 3-4 zile incepem si noi diversificarea .....


Fleur, ce frumos trebuie sa fie cu sania!

LA MULTI ANI, Sara, Clara! Sa cresteti mari si frumoase!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

fetelor, aveti idee unde gasesc sa comand online radacinoase bio - patrunjel, pastranac? (pe biomania nu au).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

ioana, tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

Balanta, pe cei din lista asta i-ai exclus? http://ligiapop.com/2012/05/04/microferme-si-producatori-bio-locali/
Eu am facut abonament la un prod care livreaza in Buc, pana acum a adus chestii ok.

Fetelor, deci v-ati dat intaknire la Ikea si noua nu ne-ati spus . Data viitoare sa ne chemati si pe noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

iuli, merci, de unul nu stiam, ca produce mirodenii si ceaiuri doar.
cat te costa abonamentul si ce iti aduce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vera_l spune:

hai ca ma bag sa fac capitol nou sa avem maine la cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug_2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput