Subiectul lui Saskia

Subiectul lui Saskia | Autor: Letitia1

Link direct la acest mesaj

Saskia a deschis un subiect la generale despre Uk si iesirea din Eu si tocmai ce i-am raspun cind mi s-a spus ca acest subiect nu mai exista in baza de date. Si intr-adevar nu mai e acolo. Stie cineva de ce?

Iata ce scria Saskia:

Citat:
Ati vazut ce zice premierul britanic David Cameron?

http://www.evz.ro/detalii/stiri/premierul-britanic-david-cameron-promite-un-referendum-pentru-iesirea-din-ue-in-2015-1020470.html

Azi a fost o zi care mi-a placut si din punct de vedere politic, cineva, in speta el, are curajul in a 28474 ora sa faca si ceea ce zice poporul, care nu mai vrea in UE.

De altfel nici in Olanda nu prea mai vrea nimeni in aceast mare esec, denumit Uniunea Europeana. Olanda a dus-o mult dar mult mai bine pe vremea guldenului, asta e clar.

Multa vreme am crezut in "povestea" cu UE, dar iata ca ea s-a dovedit doar o poveste, in realitate nu merge si gata. Si daca vezi ca ceva nu merge si nu merge, mai bine renunti cand inca mai poti.

Ce frumos ar fi sa existe si in Olanda un asemenea politician sa aiba curajul sa zica lucrurilor pe nume. Si sa faca referendum, sa vedem cati olandezi ar mai vrea sa ramana sclavii celor de la Bruxelles, din cate stiu de pe forumuri, nici 20%.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Cred ca si l-a sters.
Aveai varianta sa cauti dupa un cuvant, ceva din textul ei...ceeea ce am facut si eu si nu am gasit nimic, nici un mesaj pe forum care sa contina cuvintele " David Cameron"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

N-am stiut ca poti sa stergi un subiect. Am crezut ca poti numai sa-l editezi. Si nu stiu de ce l-ar sterge. Ma rog, am crezut ca e vreun glich ceva? Nu-i mare pierdere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Poti sa iti stergi propriul subiect daca ai zero raspunsuri, de exemplu aici, daca dicirstea si cu mine nu scriam nimic puteai sa stergi mesajul initial.

Mergi la inceput