Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Le-am atasat... da' greu. Si mie nu-mi arata nimic, cre'ca numai voua! Gata, plecam... brrr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ana, si eu ma gindesc la Bird... sper din tot sufletul sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Le-am atasat... da' greu. Si mie nu-mi arata nimic, cre'ca numai voua! Gata, plecam... brrr!



tre' sa dai refresh ca sa le vezi dupa ce le atasezi.

bafta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Ce fete frumoase si ce pisoi minunati!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ce-mi place ca punem poze, acum stim cu cine vorbim sau cine miauna sau latra.

Ce atitudine au mitzele tale, Mianna!!! Si ce priviri!

Ocebine, incintata de cunostinta! De cit timp face baiatul tau scrima? Supersport! Cind gasesc o poza cu sotul in costum de kendo, vi-l arat. Cred ca am mai multe sanse sa gasesc cu el pe net decit acasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Nelia, Nick face scrima on and off de vreo 5-6 ani dar SERIOS de tot cam de 2 ani. I se potriveste extraordinar si o face cu multa seriozitate si pasiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

ce baieti frumosi avem aici!

cum io n-am decat mite, mai pun una doua cu ele (am mai zis ca pe-aia mai decolorata o cheama Mianna? )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Ce imi plac mitele tale, Mianna, cum stau ele imbratisate!!!! Delicioase!
Noi inca nu am impacat mita cu ciinele...mai avem de lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui carmencat
Si ceva idei de citit? Sau filme sau ceva, orice pe we?


idei de citit, deci carti? io-ti spun ce-am citit in ultima vreme, dar daca nu le ai, tot degeaba (sau ne-ntalnim si ti le dau? )

cele mai recente-s "Prep" si "Sotia presedintelui" de Curtis Sittenfeld. iar acum citesc "Cel care ma asteapta" de Parinoush Saniee - imi plac mult cartile care descriu viata femeilor in lumea musulmana (asta se petrece in Iran).

de filme n-am ce zice, ca-s in faza acuta de seriale, pe care le-am tot pomenit pe-aici.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





darn, nu au cartile astea la noi la biblioteca, trebui sa vad daca la universitate le au, dar trebuie sa imi fac card. Treaba lunga si mie mi-I lene!

Martin a venit la birou, numai un zambet, urmat de o grupa de student. Unul in pantaloni scurti. Il iau la rost: stie mama-ta ca esti in scurti?
Si acu rad in office... nu se pot concetra, mi-a aruncat Martin o privire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

acum domnu' motan (Maxy pe numele lui) are chef sa se-alinte, sa mi se urce-n brate, sa toarca si sa-mi faca masaj. ce mai conteaza ca eu plec in cateva minute la o cina (la un restaurant libanez ) si-s imbracata in negru, culoarea cu cea mai mare atractie la parul de pisica? traiasca rolele cu lipici

Mergi la inceput