**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Salutare!

Aromata-i gata.... Va astept la o ...

Vin dupa un we foarte relaxant . Am bucatarit de vineri seara ca sa ne putem destrabala in voie sambata, la party . Bianca a fost incantata si mi-a spus: "Mami petrecerea a fost super ok!" .
Au avut clovn-itza, i-a pictat, le-a umflat baloane in fel si chip dar cel mai mult le-a placut sa se joace la locul de distractie. Au servit pizza, suc, tort si sampanie. Tortul a fost cu Mickey si a avut artificii, a fost frumos . Acum numara zilele pana cand o sa fie ziua ei .
Vineri am primit si noi avizul, de-abia astepta sa inceapa "gradinita ei frumoasa" .

Alina, voi ati inceput gradi ?

O saptamana minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, pe unde esti mami? M-ai lasat singura...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana am inceput si noi gradinitaastazi a luato sotul de la gradi mi-am luat si eu azi un tricou de la illoti k 8 leiam cumparat si materialele sanitare maine platesc gradinitasa dea DD sa fie bine si sa imi gasesc de munca ce planuri ai ppentru ziua de joi?Ca e Valentine's Day o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana am inceput si noi gradinitaastazi a luato sotul de la gradi mi-am luat si eu azi un tricou de la illoti k 8 leiam cumparat si materialele sanitare maine platesc gradinitasa dea DD sa fie bine si sa imi gasesc de munca ce planuri ai ppentru ziua de joi?Ca e Valentine's Day o

http://alinahandmade.blogspot.com/


Bravo! Cu rabdare se rezolva totul ! Asa sa te ajute DD!
Nu marcam in nici un fel ziua "valentinului", e o zi ca oricare alta. Prefer surprizele inopinate .
Da' ce-i cu tine de nu mai poti intra ziua ?

Te mai astept la o ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata!

Fetelor, Happy Valentine's day !




Si nu in ultimul rand...


LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE DOINITA!
FERICIRE SI IMPLINIRI!


Va doresc o zi plina de iubire !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Spun si eu LA Multi AQNI DOINITA SA FII FERICITA IMPLINITA ,IUBITA SI SANATOASA.
sI HAPPY vALENTINE'S dAY ptr cei ce sarvataoresc eu nu nu am cu cine eu nu vb k al meu sot de azi dimineata deoarece mi-a spuis azi dimineata citez "mananci kkt"si ieri mi-a luat pijamale a fost ok si azi nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata!

Alina, te astept la !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana multam de .Chiar am nevoie astazi tre sa trag un la mine in cameraca al meu sot a avut o saptamana de concediu si nu am reuit sa fac nimik din cauza luisi astazi tre sa trag tare/
Vreau sa imi fac si unghiile sa mai apuc sa mai citesc ceva sa pregatesc si o comanda
Voi cum mai sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana multam de .Chiar am nevoie astazi tre sa trag un la mine in cameraca al meu sot a avut o saptamana de concediu si nu am reuit sa fac nimik din cauza luisi astazi tre sa trag tare/
Vreau sa imi fac si unghiile sa mai apuc sa mai citesc ceva sa pregatesc si o comanda
Voi cum mai sunteti?

http://alinahandmade.blogspot.com/


Salutare! Chiar ma intrebam dc ai fost asa de tacuta.... Noi suntem bine, multumim lui DD. Cum stii... eu munci tur si retur, Bibilina gradi si cam atat. Monotonie pe toata linia . Vineri am reusit sa fac cda de cadouri pentru 8 martie, mai raman martisoarele...imi plac mult cele lucrate in sticla (brose, coliere). Sa vedem ce noutati sunt anul acesta pe piata .

Delia e la gradi? Daca tot ti-a fost al tau acasa, ati mai indulcit relatia ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana de indulcit relatia nici ju pote fi vb din contra ambta a vrut sa plecea aflat mama de cum merge relatia a avut o discutie cu el asearta am avutsa ne rugam ca va merge bine

Mergi la inceput