**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Coffe timee calda.Am ceva probleme dar sper sa trec peste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Coffe timee calda.Am ceva probleme dar sper sa trec peste.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Buna dimineata Alina! Multumesc de cafea ! Tot cu husband-ul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Dapzz tot cu el din nefericire si cu a mea mama si cu locul de munca.
Ieri dimineata mi-a trimis un mesaj cu "te urasc"si asta doar ca nu am vru sa merg cu el cu taxiul paqna la unirii ptr ca ajungeam la intalnira cu o amica prea devreme k el mergea la munca,eu nu stiam ca el are bani de taxisi azi dimineata m-a pupat si eu nu i-am raspuns ieri dp ce mi-a trimis acel mesaj am ramas deoarece cu o zi in urma imi spunea ca ma iubeste si iam replicat ca relatia noastra va continua de la mesajul cu "te urasc"incolo si ca eu numai lupt singura ii predau lui stafeta eu vreau sa am liniste si sa imi vad de viata linistita nu am nevoie de o persoana care sa ii spuna amantei lui ca sunt citez"ingalata, imputita, proasta c..va"si nu doar am impresia am citit pe contul lui de facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Dapzz tot cu el din nefericire si cu a mea mama si cu locul de munca.
Ieri dimineata mi-a trimis un mesaj cu "te urasc"si asta doar ca nu am vru sa merg cu el cu taxiul paqna la unirii ptr ca ajungeam la intalnira cu o amica prea devreme k el mergea la munca,eu nu stiam ca el are bani de taxisi azi dimineata m-a pupat si eu nu i-am raspuns ieri dp ce mi-a trimis acel mesaj am ramas deoarece cu o zi in urma imi spunea ca ma iubeste si iam replicat ca relatia noastra va continua de la mesajul cu "te urasc"incolo si ca eu numai lupt singura ii predau lui stafeta eu vreau sa am liniste si sa imi vad de viata linistita nu am nevoie de o persoana care sa ii spuna amantei lui ca sunt citez"ingalata, imputita, proasta c..va"si nu doar am impresia am citit pe contul lui de facebook

http://alinahandmade.blogspot.com/


Of, of...mai, mai . Vorbe aruncate-n vant.... Pentru linistea ta sufleteasca, nu-l mai verifica . Cu cat stii mai putine cu atat e mai bine pentru tine. Si tu esti culmea...trebuia sa accepti invitatia. Ai trezit suspiciuni, pai s-o fi gandit omu' ca nu ai intalnire cu "o amica". S-o fi gandit la altceva/altcineva . Hai, linisteste-te....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana nu l-am verificat el vb cu aia in timp ce eu eram in camera adica l-a asta s-a ajuns si am citit si eu pe ascuns si oricum tot "hotul striga hotul".Dar pentru relatia asta nu mai lupt daca vrea el sa lupte (ca oricum el da vina exclusiv pe mine pentru tot ce se intampla in casa si in relatie)sa lupte si sa vad ca s-a schimbat in adevarul sens al cuvantului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

e calda si va asteapta, eu sunt cu Delia acasa ca mi-a facut febra stranuta si tusestea fost 3 zile la gradinita doar atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

e calda si va asteapta, eu sunt cu Delia acasa ca mi-a facut febra stranuta si tusestea fost 3 zile la gradinita doar atat

http://alinahandmade.blogspot.com/


Multumesc de coffee ! Of, of! Insanatosire grabnica !
Noua la exudat faringian ne-a iesit stafilococ auriu.... Pediatra nu i-a prescris nici un tratament, a consultat-o si nu i-a gasit nimic. A spus ca din moment ce copilul nu are nici un simptom, nu-i da nimic. Tu te-ai confruntat cu asa ceva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Din fericire nu m-am confruntat cu asa ceva,dar acum sper sa fie delia bine dp problemele cu sotul.
Voi pune mai tarziu poze pe care i le-am facut ieri deliei si astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Doreste cineva o cafea...ceva ?

Raportam o eruptie pe fata...suntem pe regim si tratament . Ieri cand am luat-o de la gradi, dupa amiaza, parca era gargaritza si avea si febra . Dupa asta trebuie sa luam si antibiotic pentru stafilococi .

www.youtube.com/watch?v=F_RXq7T9p6s" target="_blank">Melodie

Btw, Alina unde-s pozele? Voi cum mai sunteti ?

Hai, o zi buna si ne mai auzim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana multam de coffe si imediat vin si pozele,eu cu al meu sot vb decat strictul necesar,el mi-a scos ochii ptr laptopul cumparat citez"prost am fost ca ti l-am cumparat"si apoi ca de ce nu il pup cu toate ca el mi-a trimis mesaj in care mi-a spus citez"e bine ca iti dai seama ca numai merge intre noi".
Prefer sa fiu linistita, vreau sa comunic civilizat chiar daca numai avem o relatie doar de dragul copilului.

Delia e tot cu mucituseste foarte putin stranuta foarte dessper sa fie mai ok

Biculinei insanatosire grabnica

Mergi la inceput