**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Transmit Teodorei pentru maine


LA MULTI ANI CU SANATATE SI
MULT NOROC IN VIATA!

MULTI ANI TRAIASCA, MULTI ANI TRAIASCA, LA MULTI ANI!


Doinita, felicitari mami !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

La multi ani Teodora sa fii cuminte, sanatoasa, fericita si sa iti asculti parintii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari!
Azi de la ora 18...dam drumul la petrecere..si-o tinem trei zile...si duminica serbam. Daca-i sf Alexie (omul lui Dumnezeu) atunci e ziua Alexiei
Va servim o felie de tort si-o cupa de sampanie!
pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari!
Azi de la ora 18...dam drumul la petrecere..si-o tinem trei zile...si duminica serbam. Daca-i sf Alexie (omul lui Dumnezeu) atunci e ziua Alexiei
Va servim o felie de tort si-o cupa de sampanie!
pe toata lumea

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Doinita, multumim pentru tratatie ! Ma bucur ca ai reusit sa mai intri pe DC, asteptam sa ne mai povestesti despre voi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, tu nu mai spui nimic ? Cam de multisor nu "am mai baut" o cafea impreuna, nu ?

Eu am avut un we horror . Am intrat in "reparatie capitala" la danturi...omg, am avut o durere la o masea de-mi venea sa sar pe pereti mai ceva ca Spiderman , am rugat doctorita sa ma ajute...ca eu nu mai stiam ce sa mai fac, de atatea rahaturi de medicamente ma durea inima, de la atatea comprese reci la falca imi era frig, dupa aceea m-a luat durerea de stomac si apoi de capatzana...brrr....nici nu vreau sa-mi aduc aminte...Chiar ma bucuram ca rezolv problemele atat de rpd. Azi mai avea sa-mi faca detartraj, periaj si albirea dintilor si gata, dar acum o mai trag cu porcaria asta de masea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:




O zi insorita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana eu sunt cu Delia acasa ca e bolnava are infectie la caile respiratorii adica rosu in gat ia dat antibiotic eu am fost bolnavatrag de bani ca sa imi ajunga bine ca am meditatiilein rest cum ne stii.
Voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana eu sunt cu Delia acasa ca e bolnava are infectie la caile respiratorii adica rosu in gat ia dat antibiotic eu am fost bolnavatrag de bani ca sa imi ajunga bine ca am meditatiilein rest cum ne stii.
Voi ce mai faceti?

http://alinahandmade.blogspot.com/


Offf, imi pare rau ca nu sunteti bine, va doresc insanatosire grabnica ! Noi suntem bine, multumim lui DD. Incercam sa depasim provocarile vietii. Uite, vine primavara si trebuie sa ne innoim garderoba... La gradi mai merge, deocamdata, cu bluzite scurte la maneci dar incaltarile trebuie neaparat schimbate .
Sanatate si s-auzim numai de bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si Deliei trebuie sa ii cumpar bluzite alta pereche de incaltaminte pentru gradi,sper sa ne facem cat mai bine, eu am ramas cu ot use magareasca foarte uratadp aceasta raceala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:






Mergi la inceput