CUMNATA- O BELEA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Sotul meu mi-a spus la cateva ore dupa ce ne-am cunoscut ca voi fi sotia lui. Si iata ca in curand facem 10 ani de casatorie si avem 4 copii -- asa ca se mai intampla... Ne-am casatorit la 5 luni dupa ce ne-am cunoscut... pentru ca atat ne-a luat sa aranjam nunta. De cerut m-a cerut dupa nici 2 luni... Asa ca, repet, se poate...

sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pai bineintzeles ca e posibil(si eu sunt un exemplu,barbatu' meu m-a cerut in casatorie la 10 zile dupa ce ne-am cunoscut,eu l-am aminat desi stiam ca el este,si uite facem tot 10 ani de cind suntem impreuna)insa...trebuie sa fii sincer cu tine insatzi,trebuie sa fii vindecat de alta dragoste veche,neimpartasita sau dureroasa.

Eu sunt extrem de sceptica pentru ca dupa o relatzie de 8-9 ani,pe care EA a vrut-o concretizata in casatorie,familie,copii,se desparte de El si gaseste intr-o saptamina pe un altul care o vede pe EA femeia vietzii lui.Despre ce simte ea,nu da detalii,insa cum am spus eu sunt cam sceptica de relevantza sentimentelor ei.

Oricum ,sper sa-i fie bine!Asa cum isi doreste ea!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Al meu m-a cerut de la sor-mea inca de cand se ruga de ea sa ne faca cunostinta! V-am luat pe toate
EDIT: si 10 ani am facut anul trecut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Daca mai aveti careva staniol, va rog sa mi-l trimiteti, marmotele mele incep sa nu mai aiba ce sa impacheteze

-------------------------------------
De cate ori deschid fereastra...


Mi- a pufnit sucul pe nas de ras. Esti mortala!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Mey, nu fiti rele sau invidioase.

Poate ca un cui il scoate pe altul sau cine stie ce era in capul ei cind fost plecase la cumnata-sa.

Bafta, Ally draga, si sa ne tii la curent !

Mergi la inceput