Homeland (1)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mi-am mai adus aminte de un serial fain de tot: The Big C. L-a urmarit careva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

daaa, mi-a placut! mi-a placut umoru' ala crud.
wow, ce-mi place despre Laura Linney! si asa mi-am amintit si de miniserialu' John Adams. si asta mi-a placut.
sa nu credeti acu' cc ca nu fac altceva decat ma uit la seriale, ca asa s-ar parea din ce scriu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariavi67 spune:

Mie imi plac personajele negative o fii ceva gresit cu mine

Imi place contesa batrana sau coana mare cum ii zic eu are niste replici bestiale. Imi place si Thomas cred ca joaca foarte bine rolul de misfit. In schimb O'Brien nu imi place ca ramane rea de la cap la coada. De blondul cu ochi albastri sigur ca imi place si mie, te pierzi in ochii aia de peruzea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Nah, lasara astia loc de continuare la Homeland, sunt sigura ca va continua. Prea e misto filmul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

normal ca trebe reabilitat omu' (nu ca as fi total de acord cu asta, dar macar asa, pentru firul actiunii). mult mai e pana-n octombrie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

usch, abia in octombrie? Pai pana atunci uita lumea (eu) de ei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

la mine pe site asa scria.

poi hai sa ne reamintim reciproc la inceputul fiecarui capitol (chiar, cine si cand ne face unul nou? ca habar n-am cine s-a indurat de noi la sfarsitul primului capitol).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

arghhh, am ajuns acasa si am gasit toate eclerele in pielea goala. Pruncu a curatat ciocolata de pe ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

dupa cum aratau in poza sunt convinsa ca-s gustoase si asa nude


edit: uraaaa! cred c-am reusit sa scap de reclama aia imbecila si fara sa instalez nimic (fiindca n-am drepturi de admin, deci nu pot). daca mai are nevoie cineva, click pe ea, apoi CTRL+SHIFT+F si apoi click pe ce apare acolo si gaaata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mianna, sorry, dar eu nu am probleme acilea cu reclamele!

ah, tot el e suparat pe mine, cica am fost rude cand am zis sa mearga sa ii ia sange medicul de familie sa ii controleze glicemia! Aghrrrrrrrr

deci noi avem maine avertizare meteo, or sa fie minus 14 pe noapte, si minus 20 pe timpul zilei, asta fara factor vant! Vai de maiculita mea...

Mergi la inceput