Olivia - inca 900 euro pt operatie - URGENT !

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Multa sanatate micutei Olivia! am virat si eu o suma in contul de lei. Doamne-ajuta sa se stranga suma necesara si multa putere parintilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Multumesc mult, confirmat!

Sanatate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna,


Aveam de plata un produs de la bazar pentru Olivia. M-am tot uitat pe lista cu cazuri umanitare de la Bazar si n-am vazut numele ei, asa ca am folosit contul de pe prima pagina.
Sper ca e ok cum am procedat.


Sanatate Oliviei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Buna,


Aveam de plata un produs de la bazar pentru Olivia. M-am tot uitat pe lista cu cazuri umanitare de la Bazar si n-am vazut numele ei, asa ca am folosit contul de pe prima pagina.
Sper ca e ok cum am procedat.


Sanatate Oliviei.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un





E foarte bine asa. Mi-a dat mie googledocs eroare cand am vrut sa trec datele in documentul de cazuri de la bazar si nu am mai pus acolo, dar oricum datele de la subiect , de pe prima pagina le-as fi pus. Voi incerca din nou sa updatez, poate ma lasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

De cati bani mai are nevoie?Pana cand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

de 400, pana in 14, in 15 aprilie pleaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deni_de spune:

am facut un transfer in weekend (in lei). poti sa-mi confirmi, te rog, daca au intrat banii.
iti voi scrie pm cu nr meu de telefon
daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Deni, multumesc mult, au intrat banutii
Parintii Oliviei au reusit sa ia legatura cu cei la care au mai stat si in octombrie, asa ca vor poposi tot la ei in prima noapte, dupa care tatal se va caza in apropierea spitalului in dependintele pt insotitori.

Olivia are iar infectie urinara, de maine va lua tratament, dupa cum va indica antibiograma

E ultima saptamana inainte de operatie.

noapte buna si sanatate sa avem, e tot ceea ce merita pretuit in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deni_de spune:

ok
Multa sanatate si sa treaca cu bine de operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna, pt cine ? nu stiu

Olivia are pielonefrita din nou, are flexula si parintii s nevoiti sa mearga cu avionul spre Regensburg, i se va administra luni dimineata tratament si la 22 seara cand ajung vor merge la ambulatoriul spitalului acolo pt o noua doza. Din cauza complicatiei, operatia se va amana cateva zile pana la vindecarea pielonefritei, asta insemnand costuri suplimentare mari daca se interneaza cu zile in plus. Asa ca au nevoie de cazare in apropierea spitalului insa undeva ieftin, stau rau cu banii. Complicatia asta i-a dat peste cap. Nu au gasit locuri decat la hotel de 3 stele, 100 de euro pe noapte, nu-si permit. Ne puteti ajuta cu ceva indrumari, sugestii?

merci mult de tot
astept cat se poate de repede un raspuns. biletele de avion si le-au luat deja

Mergi la inceput