Olivia - inca 900 euro pt operatie - URGENT !

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Dorsilia, le tinem pumnii sa treaca peste perioada care urmeaza cu bine. Totusi sunt vesti bune ce ne-ai dat tu noua aici, Olivia e pe calea cea buna, slava Domnului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Da, speram cu totii ca tot acest efort sa se soldeze cu sanatatea micutei in cele din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ma bucur ca vestile sunt bune si diseara de acasa o sa mut evenimentul meu de pe FB pentru Olivia,sa imi spui te rog de cati bani mai au nevoie .Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna

inca nu stiu nici ei de ce suma mai au nevoie, costul initial a fost de 12.800 euro; noile costuri li se vor comunica abia dupa ce starea Oliviei va fi reevaluata de medici. Atunci o sa va pot comunica si eu date concrete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Astept si eu o confirmare de 30 de lein din ING, initiale I.M. , merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Vom trimite si noi azi in cont 430 RON, vin de la VVL. Pls confirmare si fara nume reale pe forum.

Sanatate multa si ma bucur sa aud vesti bune!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Am rugat si eu azi un prieten (E.M.)sa puna pentru mine 95 lei, plata unor produse dela bazar. Sanatate multa si recuperarea rapida ii dorim Oliviei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Nu pot decat sa va multumesc si in numele familiei Oliviei, m-a anuntat si pe mine printr-un sms fratele meu ca ING l-a instiintat (tot prin sms) cand au intrat banutii.

Daria, Caro, Laura

Azi dr au incercat s-o scoata pe Olivia de pe analgezice insa la nici 2 ore a inceput sa aiba dureri mari asa ca i-au pus din nou pe peridurala calmante si supozitor in fundulet, deci au decis ca inca nu e posibil sa reziste durerilor postoperatorii fara analgezice.

Azi a mancat putin si greu, a dormit si mai greu, se agita noaptea, e obosita si incomodata de pozitia in care e tintuita. Doctorii considera ca durerile vin de la vezica urinara, care a suferit interventii si ea. Nu se stie cand o vor putea externa inca; teoretic miercuri vor fi 7 zile de la operatie si atat au avut dr initial planul sa o tina, pentru atat au instiintat parintii initial ca trebuie sa plateasca, atat au platit. Insa daca pana miercuri fetita nu se recupereaza cat sa nu mai aiba dureri mari asa ca azi, nu o vor putea externa.

Speram din suflet la un maine mai bland cu ea, si cu noi toti.

Maine de Sf. Gheorghe ne rugam sa reusim si sa reusiti si voi cu totii sa biruim raul, sa strabatem greutatile si sa iesim la liman sanatosi la trup si la minte. Doamne ajuta si va multumesc ca sunteti

Mergi la inceput