Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(18)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Ionut va merge din septembrie la gradi . Dar fiind la cumparaturi ne-am intalnit cu viitoarea educatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Nico, te asteptam cu vestile bune! Sigur nu vei uita prima intalnire cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna seara...da am vrut sa o dau acum in primavara la gradi....dar m-am razgandit va merge de la toamna la o gradinita de stat...nu stiu inca care...cum am zis suntem in cautari!,nico asteptam vesti bune
Doina
Noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata ! haideti la o cafeluta !
Am facut aseara spaghete :)))pun poze sa vedeti cum au aratat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Ana m-ai dat gata cu forma de prezentare a pastelor!!! Trebuie sa incerc si eu zilele astea, metoda ta ingenioasa. Profit de ocazie sa-ti urez si eu cu intarziere La multi ani. Nu am intrat zilele astea si se pare ca am ratat marele eveniment .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

buna seara!

LA MULTI ANI, INDRAGOSTITILOR!

Ana, interesanta metoda ta cu spaghetele, o s-o incerc si eu

Nicopic, te asteptam cu vesti.

Va las o cafea cu lapte si o bucatica de ciocolata de casa pt maine dimineata

_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 24s+ Filip Florian

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! o ?

Pianna multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
servesc si eu cafea, iar de la Doina iau la "pachet" o bucata de ciocolata de casa (mie nu imi place, dar sotul e amator)

Ana, si mie mi-au placut spaghetele
Pianna, cum mai este Rebeca cu urechile? ma gandesc ca i-a trecut otita. Am uitat sa intreb, au fost cazuri de scarlatina la gradinita? (de scoli am auzit si eu, dar la gradi nu stiu nici un caz)
Alynta, imi pare rau ca inca aveti probleme cu cel mijlociu Uneori si eu zic ca-s dura cu el si nu-l inteleg cand plange ca nu vrea undeva. Cazul tau m-a facut sa fiu mai atenta cu sentimentele lui si sa-i mai las ragaz pentru perioada de "mamosenie".
Nico, asteptam vestile bune. Vad ca este iar perioada de "baieti", deci aveti sanse
Andreea, cand povestesti ce mananca Elenys, imi vine sa fug de acasa, eu n-am reusit sa-i dau nici snitel
Adriana, o sa-i placa lui Alexandru acasa, caci o sa fie langa tati, bunici, verisori, dar trebuie sa-i povestesti din timp, ca o sa stati la alta casa, ca o sa mearga la alta gradinita etc. Poate daca aveti planul casei, sa-i arati niste poze, unde o sa fie camera lui etc. La noi tine faza cu povestitul din timp, deja sunt parte din povestile de seara

sa aveti o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Buna fetelor!

Vin cu vesti bune de la eco detin una bucata bobita cu inimioara de numai 1 cm in varsta de 7 sapt
Multumesc mult pt sustinere; va ofer o crema de zahar ars si multe


Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetelor!
Doina multumim de cafea si cioco de casa

Nicopic ma bucur ca ai vesti bune de la eco...sarcina usoara in continuare...abia astept sa vedem ce este
Cami de ce nu i-ai dat pana acum snitel? nu a vrut el??...Da pot sa zic ca sunt norocoasa ...ca mananca orice

Astazi vreau sa fac paste cu sos alb si bacon(carbonara)...va invit cand sunt gata!!!
O zi frumoasa!!

Mergi la inceput