Topuri de autori (membri) - 2012

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ei, na, lasa sa se auda "vocea boborului"!!
Io ma gandeam mai degraba sa intreb: noi, astia, de top10, nu primim si noi ceva, o prima de Paste, o cina de Ballentine's Day, o medalie de aur sau o camasa in genul burlacului2013, o propunere de colaborare, ceva?...Numa asa, glorie efemera pe stomacu' gol?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Mai,am facut o enumerare .Asa se cheama succcesiunea aia de nume,separate prin virgula.
Separat de enumerare,era faza cu bad-ul....
Ei va las sa va simtiti bine.......se vede ca distractia favorita e cautatul petelor...eu va recomand sa incepeti cu un telescop de jucarie...urmand sa treceti la chestii mai serioase cand cresteti un pic....de,fiecare cu ce poate....daca sunteti fericite acolo in copacei...cine oi fi eu sa va stric distractia.Dar,nu puteti nega ca,cei care au contribuit la dezvoltarea umanitatii au fost vesnic impotriva tuturor...


Mii de pupici.
edit:. va rog sa dati "dezaprob"mai am nevoie de cateva sute.Ma ajutati?
Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


tu ai fi vreun soare, sa ne uitam cu telescopul la tine?
cand ai sa primesti Nobelul pentru...orice, atunci o sa putem sa acceptam contributia ta la dezvoltarea umanitatii!

si eu credeam ca in dimineata asta o sa ma binedispuna o clatita cu ciocolata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Intotdeauna mi-a placut sa fiu la "bad boys/girls"....in tabara aia....


Ia ganditi-va...Galileo Galilei.Leonardo Da Vinci.Eminescu.Picasso.Toti nu au gandit cu valul ci impotriva.Si totusi...


Madalina


Stii care e diferenta intre Napoleon si unul care se crede Napoleon? Cam asa e si in cazul de fata.

Bad boy, Eminescu ala...


ec concisa ai zis-o..imi placu'....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Mai,am facut o enumerare .Asa se cheama succcesiunea aia de nume,separate prin virgula.


virgula-i rotunda in lumea aia a ta, unde aeru-i mai rarefiat?

Mergi la inceput