Homeland

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

cum sa nu stii, suflete, ca se deschisese in '90, acolo la intrarea in Hasdeu (respectiv pe Babes).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

nici mie nu-mi place despre cruela :) mianna stiu ca se zice "de cruela" da-mi amintii de cum vorbeam intre noi cu "iti place despre mine?" cand ne alintam :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Si eu tot de New Croco vorbeam, ala de linga Hasdeu, de pe colt :)

Mihaela, de necazurile de la Belfast zici? Din pacate sunt foarte frecvente in Irlanda de Nord , din fericire noi stam in Republica Irlanda (la sud :) si nu sunt probleme in general.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

aici promit sa nu sar la jugulara nimanui

da, si io zic "imi place despre el" sau "iti place despre mine"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

mianna, m-am mai linistit :) poti sari, da' pe pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

mianna chiar nu-mi amintesc de new croco...nici nume de strazi nu mai stiu. Poate daca imi dai alte repere...

speed, asa e, incurcasem borcanele .

mianna io le mai incurc, nu ma supar sa fiu corectata, is obisnuita .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

mianna, spune-mi mie cind gresesc dar fa-o cu blindete :)) citeodata imi vine rau cind vad cite greseli fac dar imi lipseste antrenamentul :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

m-am uitat pe harta, am gasit nwe croco, dar nu o stiu...n-am fost acolo niciodata...ma intreb cum oare????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

m-am uitat pe harta, am gasit nwe croco, dar nu o stiu...n-am fost acolo niciodata...ma intreb cum oare????




zic ca doar ti-ai reprimat amintirile

pai nu se poate sa fi urcat atatia ani prin dreapta Casei de cultura a studentilor (adica pe strada Victor Babes) si sa nu fi intrat o data, macar o data, in New Croco (pe care noi il alintam New Crolo )

edit: am asa un sentiment de deja vu la discutia asta... cand am disecat-o prima data tin minte ca tocmai incepusera renovarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

deci pe bune...ma uit la fotografii si nu imi spun nimic...e clar ca am trecut pe acolo de destule ori dar pizza nu am mancat acolo.

O sa ma duc la vara, promit...prea m-ati facut curioasa...

Mergi la inceput