Homeland

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Olympia, frumos filumletul...foarte frumos realizat. Mi-au placut sound effects - foarte precise. Nu m-am lamurit de ce saptamina lor este doar simbata/duminica si basca mai merg si la servici (glumesc, da???)
Feciorul mare face 15 ani luna viitoare - e clasa 10a dar la unele materii este in clasa 11a (engleza, mate, science si global studies). Pentru mine e o babilonie citeodata dar el e multumit ca ii croieste curriculum dupa putinte si interese.

Mihaela, sper ca porcina te-a lasat in pace. Supa chinezeasca suna bine - eu ma lupt cu legume fierte la prinz. O sa fiu nasa de botez in curind si tare as vrea sa dau jos ceva straturi pina atunci (slaaaaabe sperante, dar na!)


Speed, despre Maggie citisem cindva ca se lupta cu cancerul pe vreme respectiva...chiar parca se zvonea ca nu reinnoieste contractul din motive de sanatate.

Mai citesc din urma si revin cu toate ca azi am o zi de groaza la servici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Usch, inca nu ne-a lasat in pace...ne luptam pe trei fronturi cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Ocebine, dap, cu ceasul au incurcat-o. Nu era ceasul nostru era al regizorului , o parte au filmat acolo. Au filmat singurei, noi am vazut la final produsul. Da io am fost incantata de al meu cum a condus el sunetele in povestea aia, ca tot face muzica pe comp , ma rog n-o pot numi muzica ca n-are niciun fel de studii muzicale, nici vorba de pian si treburi serioase ca la voi, la el interesul pentru domeniu a inceput cam de-un an.

Mergi la inceput