Homeland

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui speed

Da, da butoi dintr-acela ! Mai ca mi-as fi pus unul in curte ( de dimensiuni mici evident) dar cel putin 2 vecini vad in curtea noastra :)) si ar fi jenant sa apar ca o floare in timpul iernii in costum de baie in vazul lumii :))


si daca tot esti ca o floare, poate de Craciun primesti de la ei un cadou cum a primit michelle aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176272&nm=despre-cadouri

evident, cu tine pe post de lalea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Stii ca nu-i idee rea cu casa de vacanta in Spania, multi de pe aici au, noi nu din pacate. Mai ales daca zbori cu Ryanairul :)) poti merge in fiecare weekend la casa de vacanta, zborul ar costa probabil cit ar costa benzina sa strabati Irlanda.
Asa mi se acreste citeodata de combinatia de ploaie cu vint de pe aici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

mianna :)))) super subiect, nu stiu cum l-am scapat :) mare e gradina, si la propriu si la figurat :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

la propriu ajunge sa fie si-o gradina mica, totul e ca gardul sa nu fie prea inalt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu ma lasa nic sa vad... asa ca voi vedea de acasa site-ul, sper ca nu e cu dezbracati, de nu ma lasa sa intru de la munca.

Mianna, am uitat sa spun ca am vazut corectura ta. Sa-ti intre bine-n cap, Nelia: ina e cu n!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

mianna! :)) spune drept, ai ajung la hotel si ai dat iama in baru' camerei :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

E ora de dat iama in bar? Ca eu sint spre sfirsit cu serviciul si nu a fost o zi usoara...un vin rosu sau un cocktail?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

mianna! :)) spune drept, ai ajung la hotel si ai dat iama in baru' camerei :)


inca nu, da' ma tenteaza. nu de alta, dar ma dor, in ordine, asa: (ordinea durerii) genunghiul stang - nu stiu de la ce, o masea - nu vreau sa stiu de la ce, inca sper ca nu-i maseaua si-i doar vreo aschie de aluna infipta-ntre masele, si capul - asta cred ca din simpatie pentru restul bonavioarelor de-aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ah mai, la noi acasa e sec. Nu vin sec, ci...sec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

io prefer cocktail

mianna, poate-ti iese vreo masea de minte? :)

Mergi la inceput