E nevoie de medicament SYNACHTEN- urgent!

E nevoie de medicament SYNACHTEN- urgent! | Autor: Laura25

Link direct la acest mesaj

Raul, puiul mic pe care il sustinem in sectiunea umanitare, aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=158300 este foarte grav bolnav, intubat la spitalul din Tg. Mures. Claudia, mama lui cauta cu disperare medicamentul SYNACHTEN de care are mare nevoie Raul si nu gaseste nicaieri in Tg. Mures. Va rugam, daca o puteti ajuta sa il procure. multumim!


De asemeni, orice ajutor pt Raul este mai mult decat necesar si bine venit!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Laura,cred ca e SYNACHTEN...
Incearca pe la fetele din afara...si vad ca sunt si de 250 si de 1...mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

www.farmaciiledona.ro/produse/synachten-depot-1mg-ml-1ml-susp-inj-x-1-I16862" target="_blank">SYNACHTEN DEPOT in reteaua Dona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cineva din Bucuresti..sa mearga sa-l ia......vad ca numai acolo se gaseste.....

La mine in oras...nu este.
Si la Piatra este...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Si aici - disponibilitatea in Sensiblu:
http://www.sensiblu.com/index.php?page=search&searchword=syna&ItemId=1054000

Este suficient ca mama sa mearga la una din farmaciile din lantul Dona sau Sensiblu din Tg Mures si sa roage sa-i aduca dintr-o alta farmacie afiliata, din alt oras, acolo unde este disponibil. Probabil ca nu a doua zi, dar a treia zi il poate ridica direct de la farmacia respectiva din Mures.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Am vazut ca apare in lantul Dona la o farmacie din Cluj - cred ca cel mai usor ar fi sa il trimita de acolo (asta in cazul in care procedura lor nu implica sa fie trimis prin Bucuresti)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

S-a rezolvat, multumesc pentru raspunsuri! A vorbit Claudia la o farmacie in Tg Mures si ii aduce maine fiolele necesare.


Mergi la inceput