Loc de joaca Peter Pan Aventuri in jungla... NU

Loc de joaca Peter Pan Aventuri in jungla... NU | Autor: dreq

Link direct la acest mesaj

Am organizat o petrecere pentru fiica mea la "Aventuri in jungla" care apartine de Casa Latina si am fost extrem de neplacut surprins sa constat ca la capitolul comunicare si aplecare spre client nu stau deloc bine. D-ra "manager" Corina Gramada nu raspunde la e-mailuri, iar la telefon am trait cu impresia ca o deranjam cu orice intrebare pusa. Mai mult, la petrecere nu a vrut (din rautate) sa dechida o poarta din minunatul complex de ruine ca sa poata ajunge invitatii la salon dinspre Panduri cu masinile si am fost nevoit sa ii sun pe toti si sa le explic cum sa ajunga din Trafic greu (in conditiile in care multi ajunsesera deja acolo si nu puteau trece de respectiva poarta).

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

AM avut si noi "placerea" sa facem serbarea de la gradi acolo, nu stiu ce aranjamente are gradinita cu ei dar noi sigur le facem reclamatie. In conditiile in care pana acum se intra din Panduri iar acum trebuie sa "taiem " liniile de tramvai pe Trafic Greu numai pt ca asa vrea unul eu nu mai dau un leu pt acel loc.

Mergi la inceput