Piersicute de iulie august (19)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nycosia spune:

muraturica noi luam Ca fiole si cu seringa 5ml /10zile/luna fara analize...se da ca vigantolul
poti sa-l pui in putin ceai si cu biberonul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZIZOU spune:

Neata!
Nu stiu daca s-a dat cafeaua( am citit tot din urma dar am uitat complet) asa ca va las si eu cativa litri sa ajunga pentru fiecare.

Am o stare proasta. Informatiile contradictorii in privinta diversificarii si unele nemultumiri personale imi dau o stare usor depresiva.

Pitica mea a refuzat pana acum piureul de mere, morcov si morcov+pastarnac. Daca ar refuza nu ar fi nimic rau dar isi face si sila. Nici cereale nu prea le inghite dar cel putin nu isi face sila. In rest e un copil cuminte doarme toata noaptea, prima trezire e la 6 si apoi mai doarme cam 2-3 ore. Ziua are cam 2 reprize de somn, cateodata 3. Niciuna mai mare de 1.30. Cred ca ziua doarme cam 2 maxim 3 ore.
Desi balim la greu ( de vreo 2 luni) inca nu ne-au dat dintii. In continuare nu suntem interesati de rostogoliri ( doar noaptea in somn dar nu reuseste ca tine o mana in lateral ), in schimb roadem tot: jucarii, degete, maini, cearceaf, perna, tot ce prinde. Bine ca motanul o ocoleste ca ar roade si coada sau urechile motanului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Incep capitol nou si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug_2012 spune:

~~~Capitolul 20~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Neata

Multu de cafea

De ce nu i-l dai cu bibe
Este unul special de ex la primii pasi, dozator de medicamente ii zice si ii picuri tu in gurita cate putin
Eu am calciu in fiole de plastic si ii dau direct cu fiola cate o pic in gura

Am o tona de spalat


Mergi la inceput