Delfinasi jucausi de iulie-august (97)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

neata (la pranz ) Azi e zi de relash, ieri am avut invitati. Oficial anunt ca urasc sa fiu gazda, nu apuci sa te bucuri de nimic. Aseara eram franta si am spalat 3 ore la farfurii, pahare, castroane, tavi.
Natalia e bine, a facut febra fix 3 zile dupa care nimic; e ca o roza, nu mai are nimic. Probabil vreo viroza.

crispro, baga si tu ceva imunostimulator.

paula, se cere macar o pozica cu burtik.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Azi nu da nimeni cafea? Dau eu un cappuccino :)

Paula am vazut poza :) sa iti mai faci
Cristina cum mai sunteti?
Adriana a fost bun tortul?
Oare cristina ce face cu doua zane acasa? O avea ceva ajutor?

Asa m-am saturat de vremea asta urata, abia astept sa vina caldura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

alice, a fost bunnnnn. Daca puneam 2 straturi de crema de cafea, era perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Slaba miscare pe forum, ne tot dam cafele noi intre noi. Eu is tot racita, iar ma doare gatul rau, ca ieri mi-a fost rece in casa (desi termostatul e pe 22,5 si eu imbracata cu 2 bluze, si maieu,cu ciorapi lungi grosi si blugi). Asa ca ASTEPT PRIMAVARA!!!!

Ma enerveaza ca nu am idei deloc... nu stiu ce sa fac. Magazinul il inchid luna asta, si sper sa il redeschid cat de curand intr=o noua locatie (doar sa gasesc acea locatie). M-as apuca de handmade ceva, dar la nimic nu is asa buna. Adica, stiu tricota un fular,o caciula, dar nu am maini mestesugite. Intr=o vreme faceam invitatii de nunta (dar si aici is la un nivel sub mediu, asa de incepatori). No, is cam stresata ca nu imi gasesc spatiu pt a ma muta cu magazinul,si ma gandesc ce fac cu marfa, cu rafturile, stenderele, cu angajata... mai am 9 zile la dispozitie.

Otilia, tu ce mai faci? ce fac fetele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Capitol nou

Mergi la inceput