Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Pupam domnisoara Eva de 4 ani super distractie! ce mare s-a facut si david!

eu sunt pe slow motion dupa o petrecere de week-end la munte abia astept sa se termine ziua de azi, ca-mi vine sa ma bag sub birou

o saptamana usoara!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, sa va fie de bine petrecerea. zapada, frumos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Rox: ce fetita frumoasa ai , mi-au placut mult pozele.

Si David s-a facut un cavaler , Letitia cum ai tinut tu un asa baiat ascuns

Vladis: sa va fie de bine iesirea, ai ca mai ai putin si pleci acasa

Kim: eu parca am citit prospectul si Eubiotic S contine si probiotice si prebiotice, i-ar face mai bine numai prebiotice?




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Rox, este o adevarata domnisoara si stie si f bine sa pozezeseamana cu tine dar parca si cu Mugur. Frumosi amandoi.

Angi, cu intarziere, sa va traiasca Miruna, sa va aduca numai bucurii si sa aiba mult noroc

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Cu si mai mare intarziere :

La multi ani Miruna!!!

Rox, super petrecere! Sarbatorita a fost rapitoare !

Simona, sa rezolvati problemele lui Luc! Snatate si tie!

Vladis, vad ca o tineti numai in plimbari si petreceri. Tineretea, domne... spun eu invidioasa .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Bine v-am regasit fetelor... La multi ani!!! sa va traiasca sarbatoritii si sa va bucurati de viata alaturi de ei!

Eu am fost intr-un concediu sanatos si m-am intors la munca, aveam de recuperat o groaza... iar dupa CO elanul era minim Citesc si eu cateva pagini din urma nu chiar tot...

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
in alta ordine de idei, stiti ceva despre invatatoarele care iau clasa 0 la scoala 39? colega mea trebuie sa isi dea fetita in toamna si nu are date... iar eu nici atat. merci!


Rox... eu am inteles ca sunt 4 doamne care termina clasa a4a acum, una iese la pensie, iar celelalte sunt vai de mama lor... acuma sa ma ierte DD, ce am auzit aia spun si eu... sunt tare in dilema... eu l-as tine pe Teo pana anul viitor, dar sa vad ce decit mai mari nostrii conducatori Chiar sunt curioasa daca alte fete vin cu date mai pozitive despre generatia asta de invatatoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
Georgi, multumesc de opinii, chiar daca nu-s imbucuratoare... eu le transmit

o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

'neata, fete! multumesc pt urari, am domnisoara de 17 ani doar un an pana la majorat...

fuse bine tare la munte, scurt dar intens era si zapada, cum nu? ne-am bulgarit nitel pe kalinderu, ca nu eram pregatiti pt sporturi extreme, mai mult sporturi indoor ce sa zic, noi gasim mereu un motiv de prilej, asa ne place!


pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Bine v-am gasit in an nou si capitol nou! Pentru ca am cam fost MIA pe aici in ultima vreme...
Intre munca, care se dezvolta, deschid magazin in Constanta, vine marfa, nervii nelipsiti provocati de comisionarii vamali etc si alte probleme pe alta parti, concediul la Paris cu aluna mica, care numai concediu n-a fost ca am venit mai obositi decat am plecat...Ta-su a zis ca nu-l mai ia pana la 4 ani cu avionul ...nu mai zic de nelipsitul aerobic prin magazine pentru ca cupchilu nu vroia nici in carucior, nici in brate, nici de mana, nici macar in directia in care trebuia sa mearga, ci doar sa alerge ca bezmeticul pe unde i se nazarea...
In alta ordine de idei, vroiam sa va intreb daca stiti fete care ar fi interesate sa lucreze ca vanzatoare in centru, program 12 ore pe zi, o zi da, una nu. Salariu in jur de 10 mil. cu carte de munca, posibil si bonuri de masa, inca nu stiu sigur. Sper sa deschid magazinul pana la sfarsitul lunii februarie, dar trebuie sa incepem pregatirea cu vreo saptamana-doua inainte.
Daca stiti pe cineva, astept CV-uri la office@margelutze.ro si ma pot contacta la 0752099977, de luni pana vineri intre 10 si 18.

Altceva ce vroiam va intreb e legat de gradinitile particulare din Constanta care accepta copii de la 2 ani. Nu le gasesc pe toate listate undeva si sunt cam derutata. Fiindca voi lucra in centru, ar trebui sa fie undeva in zona, cel mai bine, desi as fi optat pentru gradinita IQ din Baba Novac, dar ar trebui sa ocolesc un pic dimineata...Am gasit Baby Genius pe Sarmisegetuza aproape de Tomis, dar nu stiu nimic despre ea, ce conditii sunt, mai ales ca din cate am vazut in poze e intr-o vila veche renovata si nu stiu daca are curte prea mare. Sper sa ajung sa o vad, dar m-ar ajuta ceva informatii. Am citit si la subiectele legate de acest lucru dar nu sunt informatii prea recente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

pisoi, nici nu stiu ce sa zic, sa va fie de bine concediul! macar a fost o experienta de neuitat despre crese n-am absolut nici o info, eu mai degraba despre scoli/licee...

bafta cu noul proiect! ti-am trimis si eu un CV, poate e cu noroc.

pup





Mergi la inceput