Floricele de mai - iunie 2010 ( 15 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Buna fetelor!
Hop, si eu pe aci...
M-a prins jobul lunile astea, iar de la mijlocul luni o intind 2 saptamani la un curs si asa s-a facut 1 aprilie si nu-mi vine sa cred....

Al meu a topait in pat si a facut o entorsa de toata frumusetea. O saptamana nu a putut pune piciorul jos, apoi inca o saptamana ne-a luat sa reinvatam sa mergem....

Vreau vreme frumoasa sa mai bantuim si la aer ....

cam atat...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Salutare!
Nico,vremea frumoasa a venit,acum vointa si timp liber sa ai
Noi aseara am stat pana tarziu in curte,ne-am jucat cu catelul si cu mingea iar la un moment dat,m-a intrebat Sebi:"mamico,nu-i asa ca eu sunt preferatul tau?"(i s-a parut ca i-am dat mai multa atentie cainelui)
Rocsy tu poti spune ca ai si baietel(la cat de nazdravana e Sofia) si fetita mamoasa.Esti tare norocoasa
Mary baietii tai ce fac?



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Salutare, salutare...

Dragelor, noi nu ne laudam ....De vineri sunt amandoi baietii bolnavi, viroza + otita, au luat antibiotic insa nenorocirile nu au cedat asa ca a tr sa schimb antibioticul. Febra la greu, scadea doar cat luau antitermice si dupa aceea gata iar la 39 -- 40. Am crezut ca dam coltu` chiar si noi adultii, ca prima am venit eu cu gripa (si la mine antibiotic), au luat copiii, apoi sotul. Acum e maica-mea varza, varza. Deci atentie la gripa, viroza....Sunt niste forme foarte urate....Incercati sa evitati aglomeratia, mijl. de transport in comun, etc...

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marylenac

Salutare, salutare...

Am crezut ca dam coltu` chiar si noi adultii,
Va pup

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Hey ! ! !Sa nu mai zici niciodata asa ceva
O sa va reveniti!
Pupici si multa sanatate.



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

La multi ani, Doamnelor!!!!!
[

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

De ieri, m-a sunat dra. educatoare a lui Matei si m-a rugat sa il duc macar dimineata, un pic la gradi, pt ca ne pregatesc noua, mamelor, bunicilor, o surpriza....Asa ca azi dimi am avut o miniserbare la Matei la gradi, unde copiii ne-au incantat cu cateva cantecele speciale si cu cate o felicitare facuta de ei, cu poza lor....A fost asa emotionant.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Stiti cumva cand incep inscrierile la gradi? ca doar suntem mari si anul asta incepem si noi gradinita din toamna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marylenac

Stiti cumva cand incep inscrierile la gradi? ca doar suntem mari si anul asta incepem si noi gradinita din toamna...

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)
A mers sotul azi la gradinita la noi,i-au zis ca in aprilie;insa alte mamici si-au inscris deja copii la alte gradinite.



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Acum 3 ani au venit pe lume primele floricele de liliac din odiseea noastra.

La multi ani Natalia si Sofia,sa fiti sanatoase si fericite!
Felicitari Carla!



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neatza!
urez si eu cu intarziere "la multi ani" primelor noastre floricele de la odisee.

Ieri am zacut acasa. m-a rapus gripa. Azi a trebuit sa vin ca am un test

Mergi la inceput