Fetita Celei De A Sasea Luni

Fetita Celei De A Sasea Luni | Autor: Mickyyy

Link direct la acest mesaj

Asta isi doreste fata mea de Craciun.
Si am cautat-o tot week-endul prin libarii, n-o gasesc nicaieri . N-am crezut ca va fi asa o aventura sa cumpar aceasta carte, de asta nici nu m-am agitat prea mult inainte, convinsa ca e cel mai usor cadou din lista.
Da' uite ca maine e Craciunul si eu nu am reusit sa o gasesc. Am gasit-o pe net, la cateva magazine online, dar majoritatea nu lucreaza in perioada asta, sau nu sunt din Bucuresti, adica nicio sansa sa pot sa o cumpar de undeva astazi.

Pentru fetele din Bucuresti, daca aveti librari prin zona deschise, sau aveti idee de unde as putea-o cumpara rapid, raman datoare .

"Moony Witcher Fetita celei de a sasea Luni" e numele complet, si e aparuta la editura Rao in 2004.

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mickyyy, vad ca esti din Bucuresti, cauta online adresa celor de la Raobooks si vezi ca undeva la contact au un numar de telefon, suna si intreaba daca nu te poti deplasa pina la sediul lor pentru a achizitiona cartea, ca este editata de ei ! Succes !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Uite cartea online, pe Scribd :
http://de.scribd.com/doc/94226737/Witcher-Moony-Fetita-Celei-de-a-Sasea-Luni-01-Fetita-Celei-de-a-Sasea-Luni

Nu este acelasi lucru, dar poate te ajuta...

ps. Am vazut intre timp ca in varianta "free" nu este publicata in intregime, trebuie sa ai cont la ei s-o poti incarca toata.

Craciun fericit!

Mergi la inceput