CARE ESTE ADEVARUL?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu-i ramane femeii tale decat sa isi aplice lema sa caute barbatii care sa ofere si 2-3 ori pe ora. In fond care e problema?


nicio problema. femeia mea n-are lema, c-a invatat sa nu-si insuseasca orice scrie unul sau altul pe net cu pretentie de adevar absolut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

care-i adevarul? scurt, un troll va dat de lucru. amanta, inselat, sculat, culcat, sanatos, bolnav (apropos ce boala aia cand nu mai este erectie?)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si ce,Kari,nu e interesant?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu-i ramane femeii tale decat sa isi aplice lema sa caute barbatii care sa ofere si 2-3 ori pe ora. In fond care e problema?


nicio problema. femeia mea n-are lema, c-a invatat sa nu-si insuseasca orice scrie unul sau altul pe net cu pretentie de adevar absolut


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




Ar fi dezamagitor sa faca asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Si ce,Kari,nu e interesant?

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


ba da! cum nu?! daca doamna chiar avea o problema ramanea la dezbatere, dar asa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

e cam ciudat sa ceri pe internet sa ti se spuna adevarul despre erectia sotului!

karino maica, daca as fi acolo, sa vaz, sa pipai, sa... mai stiu eu ce, poate as putea sa-ti zic una-alta, dar asa pe net, tre' sa recunosc ca-s lipsita de mijloacele de cunoastere, cum ar fi simtul tactil si celelalte 4 simturi. sorry, nu te pot ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

e cam ciudat sa ceri pe internet sa ti se spuna adevarul despre erectia sotului!

karino maica, daca as fi acolo, sa vaz, sa pipai, sa... mai stiu eu ce, poate as putea sa-ti zic una-alta, dar asa pe net, tre' sa recunosc ca-s lipsita de mijloacele de cunoastere, cum ar fi simtul tactil si celelalte 4 simturi. sorry, nu te pot ajuta!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

e cam ciudat sa ceri pe internet sa ti se spuna adevarul despre erectia sotului!

karino maica, daca as fi acolo, sa vaz, sa pipai, sa... mai stiu eu ce, poate as putea sa-ti zic una-alta, dar asa pe net, tre' sa recunosc ca-s lipsita de mijloacele de cunoastere, cum ar fi simtul tactil si celelalte 4 simturi. sorry, nu te pot ajuta!


Am inteles cu simtul tactil, dar care sunt celelalte 4 simuturi pe care ti le-ai folosi in atare situatie?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Moaama eumada,da' ce sigura esti tu ca el are o relatzie si ea nu mai prezinta interes.

Cum de suntezi atit de sigure(spun la plural ca am citit la un subiect unde o forumista e la fel de sigura ca detzine adevarul absolut d eparca ar fi acolo si a vazut cu ochii ei)ca asa este cum spunetzi voi?

Dana


Dana,pai scrie acolo ca el are alta relatie de care stie toata lumea mai putin ea..sau ti-a scapat?
Am impresia ca nimeni nu a vazut ca el are o relatie cu o colega de servici de sase luni.

Marius,cata vreme are pe altcineva.nu e umilitor pentru el sa demonstreze nimic.A calcat stramb deci....
Ciudat cum bnici pe ea nu o prea afecteaza ca l are pe altcineva ci impotenta lui....oare?
Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


eumada, asa de sigura esti ca am crezut ca tu esti amanta.

Ai citit un post al unei pers. care poate sa fie reala sau nu, si incerci sa convingi femeia ca sotul ei o inseala, ca nu are probleme de erectie cum sustine el si ca nevasta nu il mai satisfacea sexual (?!!??!?!), prin urmare omul si-a gasit o amanta.

BIneinteles sper ca iti dai seama de absurdul a ce sustii si de modul in care o faci, dar asa, logic vorbind, chiar crezi ca un om isi gaseste un amant sau o amanta PENTRU CA partenerul de viata nu il mai satisface sexual??

Eu la spital datorita avantului meu muncitoresc am avut muuulte relatii cu extrem de multi barbati. Relatii de care toti stiau in afara de eu si respectivii barbati. Noi am aflat mai apoi de ce 's-a intamplat' intre noi.
Ba chiar am aflat ca m-am dus intr-un stagiu pt un coleg mai mare care era acolo


Si in final, mesajul asta oricum pare troll-like

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

e cam ciudat sa ceri pe internet sa ti se spuna adevarul despre erectia sotului!

karino maica, daca as fi acolo, sa vaz, sa pipai, sa... mai stiu eu ce, poate as putea sa-ti zic una-alta, dar asa pe net, tre' sa recunosc ca-s lipsita de mijloacele de cunoastere, cum ar fi simtul tactil si celelalte 4 simturi. sorry, nu te pot ajuta!


Am inteles cu simtul tactil, dar care sunt celelalte 4 simuturi pe care ti le-ai folosi in atare situatie?








Sa speram ca nu auzul

Mergi la inceput