Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Buna dimineata!

La multe lunite frumoase!

Sebastian Ioan si Andrei

Lexi sa aveti un drum usor.... si fara inzapeziri....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi aniDavid-sa cresti mare,sanatos sinorocos!
La multe lunite Sebastian Ioan si Andrei !!!
Fetelr azi m-am bucuratca un copil...a sosit Secret Santa , sper ca azi , maine sa ajunga si la aleasa mea pachetelul - atat - de restul vorbim la moetul potrivt.
Mie nu-mi mai ajunge timpul absolut DELOC.Am reusit sa ajung cu Andrei la dr.de tamilie. Desi nu a mai luat f mult de la ultima camtarire e ok.Are 9kg si 75 cmDr.spunea ca in primul an tb sa ia 6 kgsau la 12 luni sa isi tripleze greutatea de la nastere el maine face 11 luni.in rest nimic special - dermatita de care vb candva se pare ca este de contact.
Alexa - un pupuc pt micul umblaret ,inca un pic si va scapati si de orteze.referitor lapeisajul mioritic....ma enerveaza mizeria de pe strada.zapada se topeste e floscaiala mare ffff chiar nu imi place si nicinu cred ca autoritatile locale vor interveni..ca se pote si asa....
Lexi - spor la impachetat si sa aveti drum bun.pe unde intrati in tara?oricum drumul greu este la noi ca in rest aveti autostrada.
Kraluca- imi pre rau -nu stiu cum sa te sfatuiesc ,sigur Adc si Alina stiu mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Lali, ce ai primit de la SS??

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

filip a invatat sa se dea jos din canapea cu fundu inainte si nu in cap ca inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

filip a invatat sa se dea jos din canapea cu fundu inainte si nu in cap ca inainte

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de viforel Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze






Bravooo!!


Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

A ajuns si la mine cadoul de la SS! Foarte finut! Multumesc Santa! O sa pun maine poze pe FB!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

Eu stiu ca aveti dreptate, si nu am altceva de facut decat sa o rasfat... am observat ca incepe sa planga in hohot tot mai des. Stiu ca nu ar trebui sa o cert, insa cateodata imi pierd si eu rabdarea. ultima oara am stat 10 min sa-i punpampersul si ea se uita binemersi la desene. m-am enervat, am inchis tv si am imobilizat-o putin ca sa-i pun pampersul. ce a urmat, stiti deja. bineinteles ca ma simt vinovata, insa prea tarziu.
lexi - spor la impachetat. cred ca ai dexteritate, nu gluma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multe lunite Sebastian si Andrei... peste o luna ramaneti fara mot!
felicitari filip de bulinutz pentru realizare. si ariana a invatat sa coboare si am avut placuta surpriza sa vina singurica dupa ce s-a trezit din somnul de amiaxa din dormitor in bucatarie, unde eram eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multe lunite Sebastian si Andrei... peste o luna ramaneti fara mot!
felicitari filip de bulinutz pentru realizare. si ariana a invatat sa coboare si am avut placuta surpriza sa vina singurica dupa ce s-a trezit din somnul de amiaxa din dormitor in bucatarie, unde eram eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Salutare!

La multi ani Isabella si David! Sa cresteti mari sanatosi, voiosi si numai bucurii va doresc!
Sebastian si Andrei!

Raluca, sper sa treaca repede faza asta cu plansul. Din experinta mea, sau mai bine zis ce a mers la Eric si vad ca merge si la Sven pt evitarea plansului, crizelor este distragera atentiei. La Sven functioneaza imediat daca i-l duc la bucatarie si aprind hota si becul de la ea. Nu stiu sa-ti spun ce il fascineaza la hota aia, dar merge minunat!

O seara minunata!

Mergi la inceput