Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Mihaela, ce le-ai facut fetelor ca uite si Alina si Letitia vor sa vina in Cipru ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor, Ioni, Ioane!!

Amelia, si noi vrem in tara undeva, de preferat in apropiere, ma gandeam ca e suficient ca Emma sa invete cu un monitor cateva zile-o sapt la Valiug/Semenic, fiindca mi-e la indemana sa il las pe Vladut la ai mei in Resita si sa il aduc putin pe munte la aer curat. Dar si Straja e o optiune. I-a placut Andrei?

Lali, drum bun sa ai! Imi pare tare rau ca nu am apucat sa ne vedem inainte sa pleci...daca nu luam viroza asta urata

Luiza, voi cum mai sunteti? Poate reusim sa ne vedem dupa ce imi trece raceala, si sunteti si voi ok si bineinteles si cu ceilalti bulgarasi. Amelia, Lummy, Alina, ce ziceti?

Bulinuta, sa va fie de bine concediul. Cum ati depistat infectia la putica? A avut ceva simptome?

Letita, foarte faina rezolutia ta. Eu imi doresc sa fim sanatosi cu totii, sa putem face si noi un concediu in vara, posibil in Grecia, sa scap si eu de cele 6 kg in plus...ar mai fi, dar cel mai important sa fim santatosi sa le putem face pe toate.

Va . Sa aveti o zi frumoasa si o saptamana usoara celor care au inceput serviciul!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicineata spune:

Am intrat si eu pe google si am cautat cateva oferte, mi se par ok preturile.
Fetele care mergeti in Cipru, cand va hotarati la o destinatie/oferta/agentie dati-ne de veste, poate ne combinam si noi si ne cunoastem acolo daca in Romanica n-avem timp .
Ca tot intreba Letitia de planuri pentru 2013, eu vreau sa platim anticipat din credit (cat putem) ca cine stie ce-o mai veni in anii urmatori si sa mergem cu copii in vacanta, anul trecut ne-a sarit randul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

la multi ani 2013! sa fie un an frumos alaturi de copiii nostri ,sanatos si plin de zambete
la multi ani ,cu mareeee intarziere tuturor sarbatoritilor din dec 2012, sa creasca mari si sanatosi ,buni si frumosi

alexa,anto,aici sunt ,desi citesc ,scriu rar ,nu prea postez ;sincer imi pare ca sunt cam pe langa caci aici se posteaza f putin ,si desi mi-ar place sa fiu mai activa , nu am motivatia necesara....acum citeam cu regret de intalnirea bulgarasilor ,pe care ori eu n-am remarcat-o cand s-a anuntat ,ori nu s-a anuntat aici

in rest ,asteptam implinirea primul anisor ca sa facem si noi un bilant
daca tot vorbea leti de rezolutii,io imi doresc pt 2013 ,sa nu ma mai bantuie vorba aia urata ..ce iapa am fost si ce gloaba am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

eu anul asta imi doresc pentru toata familia sa fim sanatosi, sa ne recuperam cat mai repede ritmul de viata. mi-am propus sa petrec cat mai mult timp cu copilul meu, nu la fel de mult ca anul precedent pt ca n-am cum, dar cat mai mult posibil, sa plecam in vacante oricat de des avem posibilitatea, sa imi vad prietenii cel putin o data pe luna, sa ajung la concertul lui Andre Rieu in mai la Viena .....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

suzieq a fost ok in concediu, am plecat fara filip in maramures pentru ca il banuiau de infectia aia urinara care s-a dovedit a fi o infectie locala...trebuie sa mergem zilele astea la chirurgie sa vedem ce zice dr.

dari, lali

mihaela condoleante!

tonirro ce ma bucur ca ai scris si sunteti bine! Doamne Ajuta sa va mearga numai bine de acum incolo

alexa cum a reactionat alex la artificii?

kraluca rares e ok acum cu nasul...a scapat cu ce i-a dat orlista fara otita iar

alice felicitari pentru bilantul lui Radu si La multi ani si aici!

cicineata poate ne iese o intalneala in cipru

ica ma bucur ca s-a acomodat bine cu bona...e foarte important

letitia super veste!

georgia ma bucur mult ca esti mai bine

ieri l-am serbat pe Rares si din 2-3 cupii cati ma gandeam eu ca o sa fie au fost 7 copii si 11 adulti nu de alta dar ma simteam foarte odihnita ...mare noroc cu mama si cu masina de spalat vase



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:


La multi ani!
Mishu


La multe lunite frumoase!
Andrei Bogdan, Bianca Maria, Catinca Stefania

Bulinuta ma bucur ca sunteti bine.... Cu puta mergi la Secheli?
Georgia remarc in postul tau un ton de tristete.... Te rog incearca doar pentru o saptamana un cont pe FB, si il folosesti doar in bulgarasi... ca sa vezi ce atmosfera frumoasa si plina de pozitivism e acolo

pentru anul 2013 imi doresc sanatate pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Bulinuta Alex a fost foarte incantat de artificii, nu s-a speriat de zgomot

Alex a descoperit doua noi pasiuni... : desface locul pentru baterii de la telecomenzi... si se da jos singur din carucior....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:


La multi ani, Mishu !!!!
La multe lunite Andrei Bogdan, Bianca Maria, Catinca Stefania!!
Sa cresteti mari si sanatosi!!

Bravo Alex pentru realizari!! Cred ca mami e tare bucuroasa, mai ales ca de acum piscotelul ei se da singur jos din carucior

Georgia, un sa vina motivatia inapoi sa ne mai povestesti despre voi.

O zi frumoasa sa aveti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Buna dimineata,

poftiti la cafea, ce a mai ramas din ea ca am baut-o rapid azi, Vlad a avut o noapte mai agitata si dimineata la fel. Cred ca de la iaurtul cu fructe mancat aseara s-a tot partait si atunci automat s-a foit si trezit. Chiar ma bucuram ca in ultima vreme a cam dormit noptile intregi, trebuie sa am grija ce ii dau seara de mancare.

Dari, cum esti? A trecut raceala?

Georgia, daca asa avea un buton cu Not Like l-as apasa la comentariul tau, trebuie sa iesi din butoiul asta.

Alexa, in 13.01.2013 scrie doar pe forum? A ramas chestia asta in fiecare luna?

Mergi la inceput