Strugurasii de sept-oct 2011 canta colinde !**4**

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

CRACIUN FERICIT tuturor ! Sa va aduca mosul tot ce va doriti ! Va pupam



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

JADE WELCOME BACK!!!!!!!
Craciun fericit si linistit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Sarbatori fericite si un Craciun plin de cadouri!!!!
Eu va scriu de pw tel ma indrept spre Piatra. Imi pare rau ca nu am avut timp sa mai intru, sper sa recuperez repede. Intru joi sa va zic daca aflu sexul lui bebs 2 .

Va pup sa va aduca mosu tot ce va doriti!!

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Nanna: Eu acum sunt multumita de cat mananca Dani. Mananca in jur de 200ml de mancare la o masa. Sunt convinsa ca multi copii de varsta lui sau de varste mai mici mananca mai mult, dar nu mi se pare ca e necesar sa manance mai mult de-atat. Si-a dat brusc drumul la mancat pe la un an si 2 luni aproximativ. In ultima vreme si bea mai bine apa, ca si asta ma ingrijora. Ia cam 200-250g pe luna in medie, deci potrivit cu varsta. Dar nu mereu. Luna trecuta nu mi-a luat decat vreo 100 de grame in greutate pentru ca l-au chinuit mult dintii. I-au iesit multi deodata.
Anemic am banuit dintotdeauna ca e pentru ca a fost intotdeauna palid si incercanat. Plus lipsa de pofta de mancare imi dadea de gandit. Asa ca am cerut eu hemograma la medic. Si i-am repetat-o de mai multe ori sperand ca am reusit vreun progres dar si temandu-ma sa nu fie mai rau. Prefer sa se supere cateva minute pe mine dar sa nu risc sa i se agraveze rau de tot anemia. E rau ca nu ii pot da mult timp fier si nici mult deodata pentru ca e mai tot timpul constipat. Foarte curand as vrea sa incerc sa ii mai dau o masa de mancare "gatita" seara in loc de cereale cu lapte. Masa de legume a fost intotdeauna preferata lui asa ca nu ar trebui sa fie probleme cu asta.
Va doresc tuturor Craciun fericit! in caz ca nu mai prind ocazia sa scriu pana de Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:



Primiti cu colinda?

Noa e mai bine, urechile-i sunt ok, azi am dus-o la revizat, se pare ca toata problema vine de la maseaua nr 3 si maseaua nr 4. deci avem 4 dinti si 4 masele. gingiutele/s praf si e foarte mamoasa...cata vreme o tin lipita de mine e ok, cand o las e tare nacajita.

eu tot asteptam sa faca muci, tuse, febra, ceva...daca tot a fost ragusita, si nimic...

Craciun fericit fetele!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Cadou de la Mosu pt noi: avarie la teava de apa calda pt caldura. Pana dimineata suntem sloi....Sper sa se rezolve.DOAMNE AJUTA
asa e cand nu ai centrala...
BUNNY ma bucur ca sunteti mai bine
CRACIUN FERICIT TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

Craciun Fericit!sper ca Mosul va aduce multe cadouri printre care multa sanatate fericire iubire bucurii si impliniri ! va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Un Craciun fericit va uram si noi din toata inima,eu inca mai am niste treaba,ca in ultimul timp numai dupa ce au adormit pruncii am putut face si eu ce a trebuit. Si in seara asta a adormit si PAul foarte tarziu,ptr ca a atipit si a visat urat,asa ca abea acum vre-o 30 de minute a adormit in sfarsit.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Craciun fericit, mamici si pitici!

may ai pus momeala Mosului sub brad? In loc de biscuiti cu lapte ar merge niste tarie

nanna noi am luat alte scaune auto pt ca am venit aici cu avionul si am lasat celelalte scaune auto in Ro. Oricum, era cazul sa le schimbam. Ma declar f multumita de ce am luat, Britax, mai bine nici ca se putea. In Ro vad ca , costa o avere , mama lor de bisnitari!
Am si eu emotii in leg. cu Theo la drum lung, Bia e floare la ureche ca e mare. Sper sa fie OK, cu ceva desene in caz de forta majora, cu toate ca el nu e fan. Vedem...
Cartofi cu rozmarin vreau si eu dar fara unt. Cheesecake nu am facut pan'acu asa ca ioc tipsuri

kalu nasol cadou! Maine dimi cine vine sa repare?

lali spor la trebi!

bunny bine k e bine fata!

de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

CRACIUN FERICIT TUTUROR!
ANCA astptam vesti despre bebe. Joi :)
Noi am plecat de acasa. Avaria la teava de caldura se rezolva...mai pe seara...A venit escavator, lama etc etc. Frumos cadou!
Va pupam!

Mergi la inceput