Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Cami, poti sa te joci cu tiramisu, poti sa fa-l faci cu fructe de padure si iese ff gustos, sau sa-i pui nuci caramelizate prin el...sau ciocolata bucatele.
mada, suna bine friptura aia, zic si eu ca ally, cum o faci?
yasmy, cauta reteta de burek cu carne, si iti recomand sa iti faci un sos de iaurt cu usturoi si sa-l mananci langa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, nici n-am mai facut poze spre rusinea mea, nici la fete,pun cand fac si cand le dau jos pe alea care sunt pe aparat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia asta as incerca o http://www.toane.ro/2012/09/placinta-cu-carne/ iar deasupra vreau sa pun seminte de susan sau chimen. si daaa acest sos este delicios merge cu mai multe combinatii....
cred ca vineri fac placinta..maine sunt plecata hai-hui....

merg la un movie si un chips iute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si am pus si cu mine poze, da ? chiar si in costum de baie....nu sunt undercover...doar ca nu-mi place sa pun poze cum mine, ca nu-mi place cum ies in ele, cum mi le face sotul..el prinde instantanee, nu sta sa le faca mai frumoase...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, eu nu tin minte poza cu tine in costum de baie..decat una care in comment avea ceva de genul..si mana aia e a lu' mami
friptura de porc o impanez bine de tot cu catei de usturoi, daca e slaba bag si bucatele de sunca, apoi o strang cu ata pt alimente. Trec ata de jur imprejur mai larg apoi pe sub bucla si strang..si tot asa..nu stiu cum sa explic....ati lucrat pe etamina? cum se face marginea acolo, asa fac si eu friptura si iese lunga si simetrica...daca caut sigur gasesc niste poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

..nu am..decat cu ea gata taiata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada ,am pus una in care stateam in fund , pe malul marii.. cu fetele pe langa mine...aveam un costum verde turcuaz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

uite ce a pus o mamica de fluturasi pe fb http://www.caietulcuretete.com/2010/12/retete-pentru-craciun-si-revelion.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

uite ce a pus o mamica de fluturasi pe fb http://www.caietulcuretete.com/2010/12/retete-pentru-craciun-si-revelion.html

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


moama, ce de idei super!
...nu-mi aduc aminte poza, mai pune-o odata

am pus si eu acum cateva poze cu copii. cele la zapada sunt de azi de la gradi...nu sunt excelente ca sunt toate facute cu tel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

O sa o mai pun, dar nu in clipa asta... ca tb sa caut cabluri etc... le am pe un hard extern care e cocotat sa nu ajunga andra sa le scoata afara etc...

Mergi la inceput