Asp.opt.(815) Felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Buna dimineata fetele...
MariaBcf multumesc frumos pt gest...nu stiu nici daca e sigur prin posta...insa nu mai e nevoie,a fost sotul sa se intereseze la sensiblu si se gaseste acolo clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Ma bucur k in sfarsit am gasit,mi s-a luat o piatra d p inima...sper sa fie totul bn pana marti k sa mai pot face un test...chestia e ca am cam toate simptomele posibile ca as fi ramas dar poate e subconstientul....
Pe unde sunteti toate?ati inghetat
Nu stiu nimic legat de subiectul ovulatie...asa ca nu ma pot baga in discutie...
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza fetelor!!!!
va las o si va doresc o duminica frumoasa!!!

mi-am luat de la farmacie niste teste de ovulatie marca "Minut", sunt doar 3 in pachet , nu am gasit var cu 5test ov+1test sarcina!
le-a mai incercat cineva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Neata Kmy...
Nici eu nu am folosit niciodata teste de ovulatie.As vrea sa t intreb dak nu te superi cat ai dat p ele.Parca as incerca si eu luna viitoare daca e sa fie cu ghinion luna asta,ma gandesc ca m-ar ajuta ca sa aflu si eu cam cand am ov ca sa stiu cum sa iau progesteronul-sa nu mai fac ca luna asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

kmy,eu folosesc testele minut de 2 ani,apr continuu.sunt bune.precise.cel putin la mine.sa le faci la aceeasi ora din zi,de preferabil 11 dimineata,nu cu prima urina.si sa treaca minim 2 ore de la ultima urina,iar in acest interval sa bei f putine lichide spre deloc.si sa faci teste pana ai test negativ.la 24 de ore maxim 36 de la ultimul test pozitiv se produce ovulatia.succes!

lumy

ana,nici eu nu stiu cum de nu intelege sau nu vrea...plus ca acum tuseste de apr 2 luni si a luat tratament si nu i-a trecut de tot.desi fumeaza cam 5/zi.asta e!e alegerea lui,eu nu am ce sa ii mai fac.asta e tot ce face rau.poate si-o da seama intr-o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Kmy eu am folosit doar teste ovulatie Minut( 5 teste ov. +1 test sarcina) eu le facem pe la ora 11, cam la aceeasi ora . La mine luna trecuta test ovulatie pozitiv in ziua 15 , iar in ziua 16 era deja negativ.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Buna fetelor. Ati facut bradul? Eu l-am facut marti. E bogat dar nu are beculete. Cum aveti liber de Sarbatori?

24+ Anna Karina
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Emilia am facut si noi bradul aseara. Eu de marti sunt in concediu de odihna ( mai aveam 11 zile) , ar trebui sa incep munca in 5 Ianuarie ( de noapte) , dar mai vedem pana atunci .....

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubuali

Neata Kmy...
Nici eu nu am folosit niciodata teste de ovulatie.As vrea sa t intreb dak nu te superi cat ai dat p ele.Parca as incerca si eu luna viitoare daca e sa fie cu ghinion luna asta,ma gandesc ca m-ar ajuta ca sa aflu si eu cam cand am ov ca sa stiu cum sa iau progesteronul-sa nu mai fac ca luna asta...


11.10lei, var pe kre o doream eu cu 5+1 era km 17 lei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Ms frumos Kmy pt rasp.
Fetelor p unde mai sunteti?forumul asta e activ mai mult seara-noaptea
Va pup p toate si va doresc ce-mi doresc si mie

Mergi la inceput