Lorena are nevoie urgent de transplant!Avem paypal

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Buna strumphitza. Multumim, acum incercam sa cream contul. Avem ceva probleme la verificarea cardului si l-am rugat pe Ciprian, tatal Lorenei, sa mearga la banca si sa ceara ridicarea limitei pentru tranzactiile online. Va scriu de indata ce rezolvam problema.
Multumim inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roaga un moderator sa iti treaca in titlu ca ai nevoie sa iti ofere cineva un cont de paypal.


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Roaga un moderator sa iti treaca in titlu ca ai nevoie sa iti ofere cineva un cont de paypal.


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!




I-am scris Laurei.
mersi

blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ana, pot pune la dispozitie contul meu de paypal pana se face altul, daca doresti. sau pe tot parcursul actiunii, nu este nicio problema.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Ok Roxana, multumesc, binenteles ca sunt de acord.




blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Roxana, am trimis pe contul tau de paypal 25 euro , am uitat sa mentionez ca-s pentru Lorena. Vin de pe o adresa de gmail, id strumphitza.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

multumim mult de tot strumphitza!


blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ana, pt paypal trebuie ca pe contul respectiv, pe care il asociati, sa aveti un card VISA electron. Musai VISA, altfel nu veti putea face retrageri. Eu am atasat un Mastercard si l-am facut degeaba.

Iti trimit indata un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Monnvas, multumesc de interventie. Am scris parintilor Lorenei tot ce mi-ai scris si pe PM si referitor la cardul Visa si astept sa primesc un raspuns. Pentru ca tatal fetitei este undeva la tara si nu are acces la internet imi este mai dificil sa comunic, am sa-l sun mai dupamasa sa vad ce imi poate raspunde vizavi de card si sper ca banutii donati de strunphitza sa ajunga in contul Lorenei pana la urma.





blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ana, sigur ca vor ajune in contul Lorenei . Daca strumphita a trimis banii in contul Roxanei, ea ii va transfera la contul Lorenei cand se va dori acest lucru.


Mergi la inceput