Lorena are nevoie urgent de transplant!Avem paypal

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am transferat acum pe contul de BCR 710 ron.

astept o confirmare cand intra banii. eventual o adresa de mail pe care sa trimit extrasul de cont.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Buna roxanaz,

Multumim mult! Iti dau adresa de mail a Simonei : vekoni_simona@yahoo.com.

Mama si fetita sunt bine. Simona s-a ridicat azi din pat si medicii au cusut operatia Lorenei.
Lucrurile merg spre bine, ecograful a aratat ca noul ficat al Lorenei si-a preluat functiile. Este monitorizata in continuare dar vestile continua sa fie bune si ne bucuram enorm de mult!

Va multumim tuturor pentru sprijin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_g spune:

Slava Domnului!
Multumim lui Dumnezeu! Numai bine mai departe!

Multumim pentru vesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Buna tuturor!
Ieri nu am reusit sa ma conectez pe forum, dar va spun noutatile pe care le-am aflat aseara :

La 4 zile de la transplant, micuta Lorena a devenit foarte activa. Ea inca doarme, dar in tot acest timp isi misca manutele si piciorusele de parca ar vrea sa danseze.
In urma rezultatului ecografiei de azi, medicii ii vor indeparta din furtunase si de maine va ramane cu unul singur.
Ne bucuram sa vedem ca micutul ingeras isi revine incet-incet si abia asteptam sa se trezeasca! #9829;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

foarte bune vesti, Doamne ajuta in continuare!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Foarte bune vestile! Doamne ajuta !

Andrea, ce zici daca am schimba titlul subiectului? Acum ca transplantul a trecut, poate gasim un titlul mai potrivit situatiei in care este acum Lorena. Am putea ruga un moderator sa schimbe titlul.

Multumesc din suflet tuturor celor care ne-ti ajutat si ne-ati sprijit!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_g spune:

Nu mai aveti vesti despre Lorena?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

In seara aceasta am reusit sa vorbesc cu parintii Lorenei.
Simona, mama ei, a fost deja externata, iar medicii continua sa ne dea vesti bune! Analizele Lorenei ies foarte bine si pe zi ce trece o mai deconecteaza de la cate un aparat. A inceput sa isi deschida ochisorii si uneori incearca sa se elibereze de furtunase, momente in care medicii o sedeaza din nou. Inca e nevoie sa stea linistita, dar continuam sa ne rugam si visam cu totii la momentul in care acest ingeras ne va zambi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Ma bucur tare mult pentru vestile bune, Doamne ajuta in continuare!




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput