Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, mai stii ce fericiti eram cand primeam mandarine sau portocale? Eu cea mai fericita am fost cand am primit carioci de toate culorile...si e tin minte un brad care l-a luat tata si mi s-a parut mie ca e ca-n desenele animate...
ally, cel mult ai scris, stii ce am constatat ca la sala sunt aparate pt toti muschii dar pt burtica tot abdomenele sunt baza..., eu mai fac si acasa....azi nu stiu daca reusesc ca am o contractura musculara pe spate-omoplati....de nu pot ridica mainile...
yasmy, e gata praji
happy, ce-mi place ca amandoi copii ai au parul ondulat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea wow dar scumpe mai sunt!!!
delia daaaaaaaaaaaaa a iesit delicioasa!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ally, multumim pt cap nou Ma bucur ca ai intrat. Cum stai cu timpul? am vazut pe Fb un Dracell pregatit de antrenamente Cristi la serbare are o poezie cu o saninuta

ma tot gandesc sa nu o iau pe Cata cu noi la serbare..acum nu mai sta cuminte ca anul trecut si nu voi putea sa fiu atenta la spectacol...

andreea, sa stapaneasca sanatos Rares incaltarile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, un link cu reteta..? pls
mada, ar putea fi atenta ca sunt copilasi care canta si danseaza, andra e f receptiva la asa ceva...
fetelor pe mine m-a tras curentul ieri..., ma doare de la ceafa pana la mijlocul spatelui pe omoplati si brate.... sau o fi de la carat? ca la market am uitat ca n-am caruul cu mine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, da ii plac copii dar vrea sa fie si ea acolo cu ei La petrecerea de Halloween s-a bagat peste tot mot dupa ei. Nu prea reusesc sa o tin langa mine...decat in brate si asa cu scandal. ma gandesc ca nu ar fi corect fata de Crista sa merg si sa nu pot fi atenta la ce a pregatit el, mai ales ca este o surpriza pentru parinti si se pregatesc pentru serbare de peste 1 luna. Pe de alta parte el isi doreste sa vina si Cata...
Baga si tu o aspirina, face bine si la raceala si la febra musculara

Fug sa-mi iau copii, e mult prea multa liniste si mult prea multa curatenie

happi, am uitat sa spun ca am vazut pozele coplasilor Maria intradevar pare f matura. Ma uitam la poze si mi-o si imaginam cum zice ea de toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna fetelor msssss de sfaturi nu sunt suparta pe nimeni cum banuia miki parca sunt suparat pe mn de aia nu am intrat am o stare aiurea

pe toate fara exceptii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, nu m-a lasat deloc cu ketonal, aspirina e loare la ureche.. am luat de la cineva un midocalm, o sa iau cand ma culc....
laura, lasa starea, iesi din ea, uita-te in ochisorii de cer senin ai Dariei si gasesti toate motivele sa-ti revii.


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

multam yasmy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Ninge si la noi! De cateva ore, si s-a depus putin

Mergi la inceput