Recomand bona Drumul Taberei-Prelungirea Ghencea

Recomand bona Drumul Taberei-Prelungirea Ghencea | Autor: cristina_ana

Link direct la acest mesaj

Buna!
Recomand bona in zona Drumul Taberei-Prelungirea Ghencea, o persoana de incredere pe care va puteti baza.
Postez mai jos anuntul doamnei:
"Persoana serioasa, 36 ani, casatorita, nefumatoare, mama a doi copii (8 si 4 ani), bona de 3 ani, ingrijesc copil (copii) la domiciliul meu. Avem loc de joaca amenajat si patut special pentru copii mici. Casa unde locuim este plina cu jucarii (masinute, tractorase, piese de lego pentru construit). . . . deci avem cu ce sa ne ocupam timpul cand nu este frumos afara. . . dezvoltarea armonioasa a copilului dumneavoastra va fi asigurata. Program pliat dupa cel al parintilor pana la 10h si mai mult la nevoie. In functie de preferintele parintilor ofer si notiuni de baza ale limbilor engleza si franceza impreuna cu o persoana calificata. Nu ezitati sa ma contactati macar sa ne cunoastem si sa stam de vorba. Contactul telefonic permanent, vizitele anuntate sau neanuntate nu vor fi o problema pentru mine. Precizez ca am referinte . Accept si part time. Eu stau la Raul Doamnei. Tel.0766496377"