La multi ani Isabella Andreea!(40)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

am culcat piciul tura 2.si am intrat sa va vaz.
deci mie imi e greu sa intru de pe tel.vreau de la mos un ultrabook.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Ileana mi-ai dat atat de multe de gandit cu bazaconia de o are Tudor ca e de la tot ce baga in gura... Off pai mie mi-ar fi mai usor sa zic ce nu baga in gura.... orice este intai 'gustat'... Maine le bag iar pe toate la spalat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Buna-seara, buna seara, iaca vin cu sanioara...si cu daruri proaspete (sorici), bucurosi de oaspete?

Fusei la tzeara la facut carnati, leibar si caltabos/chishca...care cum le stie dupa denumire :)))

Ale de azi ia Ospamox...i s-au inverzit rau secretiile nazale si i-a crescut frecventa episoadelor de tuse.


V-am pupat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

M-am tot gandit ca trebuie sa trimit coletul, dar ca trebuie sa si primesc am uitat complet
voi verifica posta zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Luiza, sigur ca da, ai dreptate... nici nu cred ca ai avea chef de plecat de acasa cand e el bolnav, am inteles aiurea.

Acum m-am uitat pe accuwheather si vad ca maine vor fi 2 grade cu plus si sambata se asteapta ploaie. Offf, frumusetea asta de zapada se va transforma in jeg si noroi ... Tocmai ce se curatase carosabilul si arata bine orasul... Nu imi place frigul dar decat noroi mai bine sa crape pietrele...

Ileana, nu pot sa cred ca Tudor a bagat nu stiu ce minuni in gura... pur si simplu unii au sensibilitati in anumite directii si asta e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Prezenta si eu!

Letitia, sanatate! Sper sa nu fie nevoie de operatie pt Tudor. Cu otita cochetam si noi, din pacate. Maine mergem cu amandoi la orl. Si pe mine ma tenteaza sa plec undeva de revelion, dar nu ne-am facut planuri, o sa vedem cum ne simtim si cum va fi vremea..
Lady, yammmi, ce bunatati!!

Aly_k, va doresc petrecere frumoasa! Urarile pt printesa ti le fac maine.

Eu nu am luat inca nici un cadou pt aleasa mea, ma ocup acum, in weekend. Luni il trimit.


Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Cine n-are facebook.eu stiu de dr.anca, cicineatza, lalitutza...nu vreti voi sa va faceti. jur solemn ca nu parasesc dc-ul, nici grupul...dar pot promite..ca veti avea seri/nopti delicioase pe grupul nostru de pe fb!

Suziq, tnx!

Alexa...vii la Bacau, cand?!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

lady de pe 26 pana pe 30.. ma refeream la Bacau judet... socrii mei stau in apropiere de Onesti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

si georgia parca nu avea FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am umblat azi de mi-au cazut picioarele...am mai luat cadouri pentru finute...pentru finii baietei am dat comanda pe net mai am pentru mama, cristi si nasi

noi plecam in maramures la valea izei de rev...suntem dusi zic unii dar om vede cum ne descurcam...pe urma vreau sa raman undeva la predeal sa mearga rares la ski 3-4 zile si apor pe 15 incep serviciul

imi place DC-ul plin

Mergi la inceput