Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani Iulia!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani, Iuliaaaa!!!!

Bine ai venit pe lume, Ioana Antonia! Felicitari, Cristina, pentru minunea perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Felicitari Cristinei pentru minunea ei mica si perfecta! Sa cresti mare si sanatoasa, Ioana Antonia si Dumnezeu sa-ti daruiasa o viata frumoasa si usoara!

La multi ani, Iulia!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Wow! Felicitari Cristina ! Bun venit pe lume puiut mic !
Magda n-ai emotii?
Iulia La multi ani !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineataaaa!

Am un nepotel !!!
Ma gandeam eu ca se simte ofensat domnul si s-a hotarat sa-si faca aparitia
Aseara pe la 23, se ducea grabit frate-miu catre maternitate, Magda avea contractii si la 1,30 a venit pe lume un baietel frumos, frumos de 3,370 kg. In dimineata asta a si papat, cica e mancacios, zice Magda ca trege asa de frumos. Mamica se simte bine, ma rog, ca dupa nastere, obosita si epuizata, dar in rest bine si ea si bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Wow, doi copilasi nou-nouti! Felicitari!!!
La multi ani, Iulia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Felicitari Cristina si Magda!

La multi ani Iulia

Numai petreceri si bebelusi pe aici! Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Unde-i cafeaua???

Magda, felicitari si bun venit pe lume juniorului! Sa fie sanatos, mancacios si sa doarma bine!

O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Neata! nu am mai intrat de mult aici si cand sa citesc ce vad , doi bebelusi proaspeti si pufosi. Sa cresteti mari si sa aveti o viata minunata iar mamicutelor refacere usoara !
Noi suntem bine, ne "chinuim" cu scoala, cresa, munca si eu vreau sa vina primavara, nu-s chiar un mare fan al frigului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Mai mamici, mai, multumesc mult pentru urari! Scuzati ca am lipsit in ziua cu pricina, dar am revenit, cu tort si beutura, ca se pare ca avem muuulte motive de sarbatorit, mai ales cele doua motive dodoloate si pufoase si papacioase ! Cristina, Magda, felicitari! Sa va traiasca ingerasii, ma bucur mult pentru voi! Abia asteptam primele impresii despre viata cu noii membri ai familiei!

Allexa, noi asa zicem, ca ne-am intors de tot, eu inca nu am inceput serviciul, dupa ce incep iar sa lucrez si intram intr-un ritm, pot spune cu mana pe inima ca ne-am intors de tot. Desi cam 90% cam intr-acolo inclina balanta.

Mergi la inceput