Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Iulia! Ne-am intersectat la Fluturasi si floricele, ma bucur sa te revad! Eu chiar zilele urmatoare intentionez sa merg la cele doua crese private, in aprilie va trebui sa mearga undeva sau sa aiba bona, pe 1 mai ma intorc la munca.
La multi ani celor doua doamne! poate o sa va cunosc si eu un pic mai bine de-acum, ca am intrat un pic pe-aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Anitta, haha, tocmai ce te intrebam pe grup daca tu si Anitta de acolo sunteti una si aceeasi persoana. Sunt absolut aeriana! Nu stiu ce-i cu mine, o fi alaptatul de vina, of, scuza-ma.
So, suntem in aceeasi oala cu concediul. Uite, Adelina Laurei a fost la cresa si totul a fost bine, a fost multumita. Laura, de la ce varsta ai dat-o pe Adelina la cresa?

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si 34+ cu
www.youtube.com/watch?v=o2K9w09EPiU" target="_blank"> Botezul lui David
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

hello, there!
Am auzit io ca m-a strigat cineva! :)
Bravo, fetelor donatoare, ASA DA!

Iulia, Ade de la 1 an si 5 luni merge la cresa, peste 2 sapt. are 1 an de vechime deja:) Se simte foarte bine acolo, merge fara probleme, s-a adaptat rapid si chiar ii place. Desi saptamana trecuta a decretat ca ea vrea la scoala, sa faca teme, iar asta a hotarat ca vrea la inot, de dimineata de pe la 7, asa... Nu's cu cine-o fi semanand... Eu sunt pro mers la cresa, daca ma intrebi pe mine, dar asta depinde de fiecare parinte/copil in parte.
Bafta si sa alegeti solutia cea mai buna pentru copiii vostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!


Pe fuga las cafeaua.

Intrebare intrebatoare: nu stiti programtori in oras care vor sa se angajeze la o firma de soft faina, cu oameni tineri si entuziasti, care lucreaza pt clienti din straintate? (adica nu pt bugetari romani, cum fac celelalte 2-3 firme de soft din Piatra) La firma cu care am eu contract se fac angajari. Programatori .Net


O zi faina! Vedeti ca vine zapada, aduceti lemne in casa, scoateti lopetile si saniile la indemana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Felicitari pentru fetele donatoare de sange!
Lora, la ce cresa merge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Merge la cresa de stat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

O cafelutza cu un strop de rom, sa alunge frigul:



V-am zis eu ca ninge! Sunteti pregatiti de saniush?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Bineinteles!
Mergem?
Romul pica la fix!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Neatza! Buuuun romul, numai bine imi da spor la treaba :D.
Laurici, ia zi, te-ai inzapezit ori ba? Sunteti arestati la domiciliu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Noi?! Nuuu! Stratul de zapada pus dimineata era mic, cativa cm. A iesit masina fara probleme de pe alee, iar soseaua asta de la Bicaz la Piatra nu se inzapezeste niciodata.


Mergi la inceput