Strugurasi de sept-oct 2011**3**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

La multi ani Andrei / Andreea !

Eu am fost la cheltuit bani
Am trimis bona acasa si acum astept sa doarma piticul un pic sa iesim afara. E foarte cald si placut!
Mihaela multumim pentru casuta !

Pana se trezeste puiutul, caut linkuri de tricotat / crosetat. Vad eu de ce ma apuc. Pana nu imi piere cheful

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Anca sotul cred ca s-a gandit ca se mareste familia si face provizii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

da klaucum sa nu !, e el prevazator.
il urasc!, daca nu face nimic pana diseara divortez

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

La multi Ani sarbatoritilor:) sa ne traiti sa infloriti:)multa sanatate si bunatate:P

Anca ce m-a amuzat ce ai spus:)) nu e de ras stiu insa si eu i-am propus alui meu sa punem provizii de iarna insa a refuzat:))) abia l-am convins cu 10 kg de vinete coapte si congelate:))) bune sunt cand ii fac cate o salata:))faza e ca el si consuma muraturi multe dar nu vrea sa stau sa pun:)))) ehh barbatii astia...
A inceput si pitica mea sa petreaca mai mult timp in picioare:)) aseara si-a luat si prima cazatura ufff ca s-a grabit si a venit cu obrazu in marginea patului(nu a saltelei ci a palului) ma gandeam ca dupa nu o sa mai stea in picioare mai ales ca a fost si suparici si a plans cv mai mult timp... dar i-a trecut si a mers fata mea si aseara dupa patanie si azi dimineata hehehe

vroiam sa mai spun multe insa chiar am uitat vaiii ce ma fac uit de la mana pan' la gura:)))) neuronii mei deja sunt in vacanta de craciun ahaha o sa revin
multa sanatate bolnaviorilor si bolnavioarelor si pupiciiiii multiiiiii:)

Cea mai fericita mamica de Kate Rina 28.08.2011

http://burchiu.ro/botez_burchiu_kate_rina

Ispravele piticei: http://burchiu.ro/kate-rina-burchiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

La Multi Ani tuturor care isi sarbatoresc astazi ziua!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui michella78
bunny, cum a fost petrecerea?



Anul asta am facut la un loc de joaca...a iesit f scump, dar n-am avut nici de gatit nici de alergat. Noi mamele si amicii la masa la un foietaj si-o cola, si copiii au zburdat 3 ore si ceva

retrag cele spuse aseara, Noa umbla! isi ia avant si merge dintr-o camera intr-alta. merge cu manulete intinse in fata deocamdata, se mai si clatina, sper sa nu cada si sa se sperie, ca regreseaza Cateodata ma tine starns tare de deget, nu-mi da drumul, cand il vede pe Dani uita de teama si-o ia la sanatoasa dupa el

anca zacusca?? mi-a adus mama si mie, cu vinete si ardei copti afara pe plita, mamamaaa ce bunatate. Tu greturi nu ai? ai inceput sa pui in greutate?

klau ce-ai cumparat?

azi mi-am luat mama la box psihologic, i-a dat sarmale fetei ca ce-are? varza e din familia verdeturilor, carnea e de vita, sarea e ft putina, ceapa e doar innabusita...n-a mancat decat o lingura, noroc ca i-a dat dupa felul ei blenduit, ca altfel ar mai fi vrut precis...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

BUNNY asa sunt mamele/bunicile. De Craciun o sa ii dea toba si tochitura? Fii pe faza.
Ieri le-am luat cate o bluzita nepoatelor, piticului doua malete, sosete,strampi

Ma pregatesc sa fac papa pentru pranz. Friptura de vita, piure si salata de varza rosie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Dbunny, nu sunt ok sarmalele? EU i-am facut azi piticei :D sunt pe foc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

La multi ani Romani:) La multi ani Romania!!!
Va pupam cu drag mamici:) nimic nou de raportat decat o tona de personalitate si ca fimmea face ce vrea din mine ahahahhaa ii fac toate poftele:)))mi-e groaza ca o sa iasa rasfatata din cauza mea:))) dar mi-e prea drag de eaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Dbunny, nu sunt ok sarmalele? EU i-am facut azi piticei :D sunt pe foc



ale noastre erau cu varza acra, niscaiva boia, niscaiva piper, sare...eu ditamai animalul fac acid la stomac, darmite Noa...

Mergi la inceput