Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

na, ca m-ati facut curioasa si pe mine sa vad cine e tipul lui xio
mie una nu imi place , am alte gusturi




alina


Pai si io, dar ziceam ca nu mi se pare din gama:"aoleu, mori de inima de-l vezi, urat cu spume" cum a sugerat Rufus...mie mi se pare chiar bunoc! ;))
Io de-ar fi sa fac sex cu toti pe care ii consider atragatori nu mi-ar ajunge viatza asta, sa fim seriosi...eu una chiar cred ca poate sa-ti pice falca la cum arata cineva fara sa te imaginezi "facand nebunii" si cu atat mai putin chiar facandu-le. Eu una ma extaziez aproape la fel si cand vad "bunoace" si zau ca nu am "inclinatii";))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Ei, eu mi-s undeva pe la mijloc. Adica admir cate un tip frumos (mie imi plac pletosii gen Brad Pitt in Legendele Toamnei sau Troy, Aragorn, vreo 2 "bunaciuni" din Game of Thrones, you get the idea ) dar nu inseamna ca as sari pe ei daca s-ar pune problema. Sau mai bine zis, nu pe toti pe cei despre care as zice "da dom'ne, arata chiar tare bine".

Dar recunosc ca exista vreo 2-3 exemplare masculine - nu dau nume ca nu cred ca-i cunoasteti - la care in conditiile de "io libera si fara obligatii" si ei la fel (oops, deci dubla problema ) nu as zice nu, ba dimpotriva

Oricum, la Brad si Angelina "ne-am dat voie" reciproc, iar eu chiar am avantaj, teoretic am voie si la el, si la ea Vorba aia, vrabia (sau vrabioiul) malai viseaza


Dark Bendis
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Si noi ne-am 'dat liber' mai demult. El are voie cu Pamela Anderson si eu cu chitaristul de la Rammstein.
Acum, ce sa fac eu daca pamela e prea batrana? Ce s-a hotarat s-a hotarat :)))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Ia cititi aici explicatiile stiintifice http://facts.randomhistory.com/human-attraction-facts.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Eu tocmai ce urmaream aseara o emisiune: "I am a celebrity, get me out of here" si una din celebritati s-a apucat sa faca dus in aer liber (see below)

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/celebrity/article-2239468/Im-A-Celeb-2012-David-Haye-shows-amazing-body-softer-side.html

si chiar ma gindeam ce corp perfect are (e sportiv de performanta, boxer)dar nici prin cap nu mi-a trecut sa ma gindesc ca m-as culca cu el. Sigur, acuma daca el ar insista si ar insista... (glumesc - n-o luati in serios )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZIZOU spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Nu, nu-i asa. Nu toti barbatii s-ar culca cu Angelina. Sau, daca ar face-o, ar fi doar pentru "trofeu". Asta da, trofeele conteaza pentru barbati.
Eu pot recunoaste o femeie frumoasa, perfecta...si poate ca daca ar fi asa, disponibila 100%, cine stie...dar cu siguranta as da-o inlaturi cu toata frumusetea si perfectiunea ei pentru o tipa cu un sex appeal zdrobitor, dar nu asa perfecta. Plus ca femeile perfecte sunt asa, bitches
Deci nu sunt de acord ca o "jumara" e musai sa trezeasca ditai instinctul sexual.

Edit: Xio, nebunatico...iti place Drogba? Poate la fizic, ca la ce figura are, mori de inima daca te intalnesti noaptea cu el pe strada.

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Ai dreptate Rufus, nu toti barbatii s-ar culca cu Angelina unii il prefera pe David Backham.

PS Sper sa nu te superi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu n-am votat, caci nu gindesc nici ca tine, dar nici chiar ca el. Dar citind raspunsurile voastre, mi-am dat seama ca atunci cind eu spun frumos, aratos, atragator, bine... e ca asa arata si eu asa il vad. Insa daca il 'simt' sexy apoi doar constiinta ma face sa-l simt doar si sa nu... altceva. Unde nu sint de acord cu prietenul tau este ca sexy nu inseamna numai a face sex, sexy inseamna... sexy - care e o notiune vasta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

E o vorba...nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie....

Eu ma uit si dupa femei ...daca e una care arata bine...pai ori o claxonez...ori pur si simplu ma uit si atrag atentia sotului...la barbati....ei aici eu sunt carcotasa...frumusetea trece...sex apealul... nu stiu ce e ala,,,daca rezonez cu el(barbatul) si mai e si dotat()...pai atunci e bine.
Deci inainte trebuie testat ca sa vazi daca merita sau nu,daca satisfactia e garantata sau nu....in conditiile de libertate,fara obligatii,ca acu` vreo 6 ani.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ce sa mai zic de mine, care toata tineretea am visat sa am un copil negru

Xio, eu cred ca e ca la evrei "si tu ai dreptate, si tu ai dreptate".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Eu ma uit si dupa femei ...daca e una care arata bine...pai ori o claxonez...
Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Io sper din tot sufletzelu' meu pur ca glumesti!!

Mergi la inceput