Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Sunt fix pe felie cu Buflea ...

Ba te rog sa pleci de pe felia mea ... eu felia nu o impart cu nimeni, am zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click
....care si-au tras-o insa de pe la 15 -16 de obicei, dpdv statistic. deci au o medie de juma de deceniu de experimentari deja.

Chiar ca ma calci pe felie ...asta am vrut sa spun si eu. Ca nu stiu de ce fetele astea ii cred pe astia "in the 20th" asa de neexperimentati, cand statistica spune ca barbatii incep sa "puncteze" de pe la 16 ani. Asa ca pana la 25 au tot timpul sa nimereasca tzinta fix in centru, cu siguranta, precizie si (sper eu) tandretze ...

Semnat:
Cougar Buflea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Buflea,m-ai pierdut,eu nu stiu de ce sex simbol spui tu,ca ...nu stiu!

Eu vorbeam de sex simbolutile astea George Cloney(absolut ne-nomin alizat aici,cred ca e deja in depresie saracu'),de Ryan reynolds,de Richard Gere...ma rog de astia de-i stie o lume-ntreaga.


Nici nu stiu daca sa-ti fac un bine si sa te trimit sa vezi filmul ala, sau sa-mi fac un bine si sa te las asa ignoranta.

Clooney, Reynolds si Gere sunt de mult iesiti din gama preferintelor mele, ii las cu drag pe lista ta, imi placea de ei in my "30th" ...acum vad ca pe masura ce eu ma duc in sus cu varsta, preferintele mi se duc in jos ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Ilinco.sa-l stapanesti sanatoasa si la mai mareeeeeeee...

Bre` trecui la amintiri ca barbatu-meu de cand cu viscolu` sta mai mult plecat si ce sa fac si io..copilu`l-am hranit si l-am imbaiat,acu` se joaca si io ...amintirile ma chinuiesc..etc etc.......

Mada, zau asa ... nu te mai chinui degeaba ... doar schimba bateriile bateriile. Trebuie sa mearga ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea


Clooney, Reynolds si Gere sunt de mult iesiti din gama preferintelor mele, ii las cu drag pe lista ta, imi placea de ei in my "30th" ...acum vad ca pe masura ce eu ma duc in sus cu varsta, preferintele mi se duc in jos ...


Bufleo.citeste cu atentzie te rog!

Eu am spus ca sus numitzii nu au fost mentzionatzi de nicio participanta la discutzie,nu ca imi plac mie.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bufleo,Bufleo..ntz...ntz....e reincarcabil la priza......nu pricep ce vrei sa spui......vezi?ce ziceam eu ca mai am de invatat..daca la 36 de ani mai am de invatat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

...cand statistica spune ca barbatii incep sa "puncteze" de pe la 16 ani.

Semnat:
Cougar Buflea


Ha,ha,ha...sa puncteze ,nu sa marcheze!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Punct,virgula,spatiu,virgula,virgula...sa virguleze...verbul ata exista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui buflea


Clooney, Reynolds si Gere sunt de mult iesiti din gama preferintelor mele, ii las cu drag pe lista ta, imi placea de ei in my "30th" ...acum vad ca pe masura ce eu ma duc in sus cu varsta, preferintele mi se duc in jos ...


Bufleo.citeste cu atentzie te rog!

Eu am spus ca sus numitzii nu au fost mentzionatzi de nicio participanta la discutzie,nu ca imi plac mie.


Ah ! Da ? Scuze atunci ...vroiam doar sa ii elimin din zona, sa-i pun pe lista cuiva ca deja varsta lor deranjeaza lista mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Bufleo,Bufleo..ntz...ntz....e reincarcabil la priza......nu pricep ce vrei sa spui......vezi?ce ziceam eu ca mai am de invatat..daca la 36 de ani mai am de invatat....

Bine, incerc mai explicit ... poate ca incarcat la priza nu vibreaza la intensitate maxima. Incearca cu baterii ... noi ? Duracell ?

Mergi la inceput