Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

In ce hal ati ajuns ...

Ati inceput topicul cu "mvai, eu pot sa ma uit la orice barbat si nu ma gandesc la sex" , "ce sex", sentimente, respect, serenade la balcon ... ca sa sfarsiti acum impartindu-i pe varste.

Bine mai, luati-i voi pe aia de 45, lasati partia libera pentru aia mai tineri, sa alunece spre cele modeste asa ca mine.

Si Seal ala e urat si negru ca noaptea si cu fatza denivelata - vi-l las voua si pe asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Pai..degeaba-l tzin citeva minute!

Intensitatea conteaza...nu desimea!

Dana


Io sper ca vorbesti din teorie, nu din practica, altfel ar fi prea trist:))) Zau asa, un tanar de 20-25 de ani e matur dpdv sexual, Doamne iarta-ma, nu e din ala de se tzarcoteshte in budyigai cand vede vreo tipa in sutien in reclame la TV...ati vazut prea multe comedii proaste cu adolescenti pampalai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea


Bine mai, luati-i voi pe aia de 45, lasati partia libera pentru aia mai tineri, sa alunece spre cele modeste asa ca mine.




Da' chiar asa, ne-om supara noi acum ca fetele astea vor barbatii de peste 45 de ani si minim 80 de kile!:))) Sa se bata ele pe de-astia, macar noi suntem doar 2 la paruit pe de-astia mai fara tratament cu prostamol:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Hai Ilinca nu te ambala aiurea ..iar!Aici doar discutam,nu ne intzepam!(aiurea)

Da vorbesc din experientza si daca facem numai la subiect un sondaj(adica sondaj in sondaj)eu zic ca balantza se inclina spre astia mai maturi.

Eu am intzeles ca ai avut noroc,insa ...nu ridica experientza personala la rang de adevar absolut.

Experientza sexuala si maturitatea unui barbat ,apar dupa 30 de ani.

Buflea,il dam Ilincai pe Seal,eu nici macar nu incep licitazia pentru el!spun pas!


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ilinco,era vorba de 50+..ca tin minte ca s-a bagat si Rufus....in discutie.

Mai eu cand eram tanara,mi-am gasit unu` de 20 de ani..eu aveam 23...astia nu-s foarte maturi..dupa ce am vazut ca are potential nu l-am lasat sa doarma vreo patu nopti..a cincea a dat bir cu fugitii zicand ca e prea mult pentru el..mai ales ca era inocent tare,da` bun...

Iepurasi de astia..nu-s buni,..buni sunt intre 30-46....na ca s amaresc vrsta.
Parerea mea..na,acu` gusturile difera..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

ma gindeam astazi ca pe lista nimanui n-am vazut ceea ce revistele declara "cei mai sexy barbatzi".

N-am vazut numele lui George Cloney,n-am vazut numele lui...revin ca trebuie sa plec si am un lapsus acum.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Apoi Andacos, la topicul asta chiar ca nu m-am ambalat, m-am distrat de minune!! (in afara de claxonatul lui eumada, recunosc ca ala m-a shocat:))) Asa as putea zice si eu ca VOI ridicati experientza personala la rang de adevar absolut, nu? Mai ales ca eu nu am negat ca si barbatii de 35-42 de ani pot fi excelenti (mai sus de atat eu nu am urcat, deci nu ma pronuntz) dar voi, unele, numai in deradere i-ati luat pe cei sub 25, ca-s iepuri, ca n-au baterii etc:))
Oricum si varianta ca barbatii se coc de la 30 de ani in sus imi convine deeee minuuune, sa vedeti ce cafteala ii dau la al meu sotz daca nu-si sporeste performantzele dupa ce trece de 30:))) Si io care credeam ca acum e la apogeu:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

ma gindeam astazi ca pe lista nimanui n-am vazut ceea ce revistele declara "cei mai sexy barbatzi".

Ei cum nu ? ... baiatul asta din Magic Mike, care imi produce ruptura la muschiul limbii cand incerc sa-i pronunt numele, tocmai este ultimul cel mai sexy exemplar alive.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Apoi Andacos, la topicul asta chiar ca nu m-am ambalat, m-am distrat de minune!! (in afara de claxonatul lui eumada, recunosc ca ala m-a shocat:))) Asa as putea zice si eu ca VOI ridicati experientza personala la rang de adevar absolut, nu? Mai ales ca eu nu am negat ca si barbatii de 35-42 de ani pot fi excelenti (mai sus de atat eu nu am urcat, deci nu ma pronuntz) dar voi, unele, numai in deradere i-ati luat pe cei sub 25, ca-s iepuri, ca n-au baterii etc:))
Oricum si varianta ca barbatii se coc de la 30 de ani in sus imi convine deeee minuuune, sa vedeti ce cafteala ii dau la al meu sotz daca nu-si sporeste performantzele dupa ce trece de 30:))) Si io care credeam ca acum e la apogeu:)))


Hahahaha - Ilinca, acum transpira adevarul ... deci al tau inca nu a intrat in cateoria a doua si performeaza la categoria 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mai are de crescut...de invatat...are timp,nu tre` sa fortezi lucrurile Ilinco....
Eu raman la 30-46.....am testat de-a lungul vietii diverse varste...pana acu` 6 ani,cand l-am cunoscut pe actualul..varsta perfecta si totul la locul lui....




Mergi la inceput